بهاروند: ستاد ملی مبارزه با کرونا بگوید، فردا فوتبال را تعطیل می کنیم، حضور پاره وقت بازنشسته ها منعی ندارد

به گزارش آیان کتاب، حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال می گوید نمی توان فوتبال را به خاطر کرونا تعطیل کرد و تا زمانی که مسئله ای نباشد، مسابقات ادامه دارد.

بهاروند: ستاد ملی مبارزه با کرونا بگوید، فردا فوتبال را تعطیل می کنیم، حضور پاره وقت بازنشسته ها منعی ندارد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال در مورد موضوع کرونا و بعضی اظهار نظرات در مورد تعطیلی مسابقات فوتبال در این شرایط گفت: اگر کرونا دو سال طول بکشد، ما می توانیم فوتبال را تعطیل کنیم؟ نمی گردد فوتبال را تعطیل کرد و ما هم مثل تمام کشورهای صاحب فوتبال و پیشرفته، تابع قوانینی هستیم که فیفا و AFC رصد می نمایند و قوانین داخلی ما هم وجود دارد.

سرپرست فدراسیون فوتبال ادامه داد: اگر ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام کند نه باید فوتبال تعطیل گردد، ما همین فردا مسابقات را تعطیل می کنیم. مسابقات در شرایط خوبی در حال برگزاری بوده و خوشبختانه هیچ اتفاقی برای ورزشکاران هم رخ نداده است.

بهاروند در مورد بحث حضور بازنشسته ها در فدراسیون فوتبال و اینکه در نهایت تکلیف چیست، گفت: این هم قانون است. افرادی که اکنون در فدراسیون فوتبال هستند، قانون را اجرا می نمایند. اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال و نواب رئیس جزو قانون بازنشسته ها نیستند. ماده 2 قانون منع به کارگیری بازنشسته ها نیز اعلام می نماید، بازنشسته ها می توانند به صورت پاره وقت حضور داشته باشند. اگر قانون را نگاه کنید، متوجه خواهید شد که قانون برای حضور پاره وقت بازنشسته ها منعی ندارد. این قانون نه فقط برای فدراسیون ها، بلکه برای دستگاه های دولتی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 69

به "بهاروند: ستاد ملی مبارزه با کرونا بگوید، فردا فوتبال را تعطیل می کنیم، حضور پاره وقت بازنشسته ها منعی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهاروند: ستاد ملی مبارزه با کرونا بگوید، فردا فوتبال را تعطیل می کنیم، حضور پاره وقت بازنشسته ها منعی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید