حمایت رسمی حدود 500 مقام سابق امنیت ملی آمریکا از جو بایدن

به گزارش آیان کتاب، یک گروه دو حزبی متشکل از 489 مقام امنیت ملی سابق از نامزدی جو بایدن نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کردند.

حمایت رسمی حدود 500 مقام سابق امنیت ملی آمریکا از جو بایدن

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری هیل، این گروه تحت عنوان رهبران امنیت ملی حامی بایدن اظهار داشت، دونالد ترامپ نشان داد که از پس مسوولیت های عظیم این سمت برنمی آید و نمی تواند با چالش های عظیم و کوچک روبرو گردد.

در نامه این گروه که امروز پنجشنبه منتشر شد، آمده است: به لطف رفتار تحقیرآمیز و ناکامی های او، متحدان ما دیگر به ما اعتمادی ندارند یا به ما احترام نمی گذارند و دشمنان ما هم دیگر از ما نمی ترسند.

امضاکنندگان این نامه از جمله 22 ژنرال چهار ستاره بازنشسته و تعداد زیادی از جمهوری خواستار ارشد نظیر مایکل هایدن، مدیر سابق سیا و شان اوکیف وزیر سابق نیروی دریایی هستند.

این مقام های جمهوری خواه که بسیاری از آنها بخشی از 70 مقام امنیت ملی سابق هستند که ماه گذشته تاییدیه جداگانه ای در حمایت از بایدن به امضا رساندند، هم در دوران ترامپ خدمت کردند و هم جزو مقام های دوره جورج بوش پدر و پسر و رونالد ریگان بودند.

آنها گفتند، ترامپ احساس همدردی نمی نماید، از مسوولیت ها شانه خالی می نماید و اجازه داده تا توافق هایی مانند تغییرات آب و هوایی ناکام بماند و برنامه هسته ای کره شمالی حل نشده ادامه یابد. ترامپ همچنین تسلیم یک دشمن روس شده است که برای سر سربازان آمریکایی جایزه می گذارد.

براساس گفته این گروه، بایدن ویژگی، اصول، خرد و رهبری لازم برای مدیریت این دنیا پر آشوب را داراست. این گروه اظهار داشت: بایدن تجارب بسیاری آموخته و به عنوان رهبری رشد نموده که می تواند اقدامات مثبتی برای متحد کردن و مرهم گذاشتن روی کشورمان انجام دهد. اصلا قابل تصور هم نیست که او بتواند عبارت من اصلا مسوولیت آن را نمی پذیرم بر زبان آورد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 11 آبان 1399 بروزرسانی: 11 آبان 1399 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 169

به "حمایت رسمی حدود 500 مقام سابق امنیت ملی آمریکا از جو بایدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت رسمی حدود 500 مقام سابق امنیت ملی آمریکا از جو بایدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید