رد ادعای حمایت جامعه روحانیت از نامزد انتخابات ریاست جمهوری

به گزارش آیان کتاب، تهران (پانا) - روابط عمومی جامعه روحانیت مبارز خبر دیدار دبیرعالی این تشکل با یکی از نامزدهای احتمالی ریاست جمهوری از سوی یکی از رسانه ها را تکذیب کرد.

رد ادعای حمایت جامعه روحانیت از نامزد انتخابات ریاست جمهوری

به گزارش روابط عمومی جامعه روحانیت مبارز، به دنبال انتشار خبری مبنی بر دیدار دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز با یکی از نامزدهای احتمالی ریاست جمهوری در یکی از رسانه ها، بدین وسیله ضمن تکذیب این خبر تاکید می شود چنین دیداری انجام نشده و از اساس کذب است.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

تا به امروز جامعه روحانیت مبارز و یا اعضای شورای مرکزی جامعه روحانیت با هیچکدام از نامزدهای ریاست جمهوری بحث یا مذاکره و دیداری نداشته اند و در هیچ کدام از جلسات شورای وحدت و یا در جلسات جامعه روحانیت در مورد نامزدی افراد یا داوطلب مطرح، بحث یا مذاکره ای صورت نگرفته است.

از همه اصحاب رسانه و پایگاه های اطلاع رسانی انتظار می رود در شرایط کنونی با رعایت اخلاق حرفه ای و رسانه ای، صرفاً انتشار دهنده اخبار واقعی بوده و صحت و سقم اخبار را از سایت خبری و یا از روابط عمومی جامعه روحانیت مبارز دریافت کنند و بر شنیده ها و گفته های منابع غیرموثق، استناد نکنند چراکه شایعات و اخبار غیر واقعی، موجب اخلال در فرایند وحدت نیروهای ارزشی و انقلابی شده و مصداق انتشار خبر کذب است و اعتبار رسانه ای منتشر کننده را قویا زیر سوال می برد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 13 بهمن 1399 بروزرسانی: 13 بهمن 1399 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 353

به "رد ادعای حمایت جامعه روحانیت از نامزد انتخابات ریاست جمهوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رد ادعای حمایت جامعه روحانیت از نامزد انتخابات ریاست جمهوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید