روحانی: مراسم 22 بهمن برگزار نمی گردد

به گزارش آیان کتاب، حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا طی سخنانی گفت: موضوعی که باید رعایت گردد مسئله تجمعات و اجتماعات است انشا الله مردم این را هم مراعات می نمایند تردد درون و برون شهری و حضور در اجتماعات خانوادگی را هم باید خیلی مراعات کنیم و بداینم در روبرو با کرونا لب مرز هستیم و ممکن است با خطر دیگری روبرو شویم.

روحانی: مراسم 22 بهمن برگزار نمی گردد

وی اضافه کرد: دکتر نمکی نسبت به آنیده و ابتلا به موج چهارم در صورتی که توجه ها ضعیف گردد اظهار نگرانی می نمایند خوب حتما نگرانی وجود دارد که مسئولان اظهار نگرانی می نمایند و این اظهار نگرانی به سه دلیل به حق است.

روحانی ادامه داد: یک نگرانی نسبت به ویروس جهش یافته است این نگرانی وجود دارد و می بینیم که در آمریکا و اروپا با چه مسئله ای روبرو هستند در عین حال ممکن است این مشکل ممکن است پیش روی ما هم باشد نگرانی دوم در خصوص زمستان و سردی هوا است تا آخر زمستان هم این نگرانی وجود دارد مسئله بعدی موضوع آلودگی هوا است وقتی وارونگی هوا اتفاق می افتد هوا نا مساعد می گردد و این به شیوع ویروس یاری می نماید.

وی گفت: به این سه دلیل باید بیشتر مراعات کنیم و از مراکز دینی و مذهبی انتظار داریم بیشتر مراعات نمایند همچنین امروز ما برای مراسم 22 بهمن تصمیم گرفتیم و روی این موضوع هم بحث شد که این مراسم باید با شرایط خاصی برگزار گردد این مراسم باید عمدتا باید به صورت نمادین خودروریی و موتوری برگزار گردد که جزئیات آن اطلاع رسانی خواهد شد.

روحانی ظهار داشت : امروز همچنین یک بحثی هم راجع به واکسن داشتیم. ما در چند مرحله باید دنبال واکسیناسیون برویم یکی از این مراحل در زمستان است و ما دنبال این هستم در سال 99 کادر درمان و کسانی که شرایط پرخطری دارند سال جاری واکسیناسیون شوند واکسن هایی که از کواکس خریدیم اواخر سال جاری به دست ما می رسد و واکسن های دیگری هم هست که آن ها هم سال جاری به دست ما می رسد یک واکسن هم با مشارکت کشور دیگری ساخته ایم به نام واکسور که بهار سال آینده به دست ما می رسد و واکسن های داخلی هم برای تابستان سال آینده به دست ما خوهد رسید.

تکمیل می گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 3 اسفند 1399 بروزرسانی: 3 اسفند 1399 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 389

به "روحانی: مراسم 22 بهمن برگزار نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روحانی: مراسم 22 بهمن برگزار نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید