هشدار زالی درباره شرایط کرونایی تهران

به گزارش آیان کتاب، تهران (پانا) - فرمانده مقابله با کرونا در تهران شرایط 10 روز اخیر در پایتخت را سهمگین ترین موج از زمان شیوع کرونا تا کنون دانست.

هشدار زالی درباره شرایط کرونایی تهران

علیرضا زالی در دیدار فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: کادر درمان سخت کوشانه و ایثارگرانه در برابر خیز چهارم کرونا ایستاده اند و همکاران شبانه روزی و مجاهدانه در حال تلاش برای مقابله با کرونا و باید بگویم که سهمگین ترین و توفنده ترین امواج ناشی از کرونا در تهران را از ابتدای شیوع تا به امروز در این 10 روز تجربه کردیم.

وی افزود: در روزهای اخیر بر حجم بالای مراجعان سرپایی، بدحال بودن بیماران، تغییر در الگوی مراجعان بیماری، بالا رفتن سطح مراجعه بستری، وخامت حال بیماران، اشباع سریع تخت ها، افزایش تخت های مراقب ویژه و تغییر در افزایش تعداد مرگ و میر شهروندان تهرانی اضافه کرده شده و پیش بینی ما این است که این شرایط در تهران حداقل 10 تا 14 روز آینده تغییر چندانی نداشته باشد.

وی با بیان اینکه این شرایط شرایطی سخت را به کادر بهداشت و درمان تحمیل می کند. گفت: نیروی انتظامی نیز با نگاهی مسئولیت پذیر از زمان شیوع کرونا تا کنون در کنار کادر درمان و دستگاه های بهداشتی حضور داشت که از آنان تشکر می کنیم.

فرمانده مقابله با کرونا در تهران تاکید کرد: رعایت شیوه نامه های بهداشتی تاثیر زیادی بر میزان ابتلا به کرونا و مرگ و میر ناشی از آن دارد و از این رو برخورد منطقی و ایجاد فرآیند گشت های تلفیقی با کمک عزیزان در حوزه اصناف و نیروی انتظامی می تواند در این حوزه نقش موثری داشته باشد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 29 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 29 اردیبهشت 1400 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 556

به "هشدار زالی درباره شرایط کرونایی تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار زالی درباره شرایط کرونایی تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید