گل محمدی: مسئولیت شکست برابر الهلال با من است

به گزارش آیان کتاب، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد ملاقات با الهلال صحبت کرد.

گل محمدی: مسئولیت شکست برابر الهلال با من است

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در نشست خبری بعد از ملاقات تیمش مقابل الهلال عربستان گفت: از نتیجه به دست آمده خیلی ناراحت هستیم و قبل از صحبت در خصوص بحث های فنی از طرفداران تیم مان عذرخواهی می کنم.

او اضافه نمود: مسئولیت این نتیجه بر عهده من است و باید از همه طرفداران عذرخواهی کنم. ما مقابل تیم خوبی بازی می کردیم، زمانی که خودمان توپ را در اختیار داشتیم نتوانستیم از پرس حریف خارج شویم. الهلال تیمی است که وقتی توپ را از حریف می گیرد خیلی خطرناک است و ما این موضوع را به بازیکنان گوشزد کردیم، اما باید قبول کنیم با تیم شایسته ای بازی کردیم.

سرمربی پرسپولیس اظهار داشت: بازی مقابل الهلال کار سختی بود، چون مقابل طرفداران این تیم بازی می کردیم. ما مسائل زیادی داریم که باید حل می شد، از نتیجه ای که به دست آمد خیلی ناراحت هستیم. می شد زمانی که یک بر صفر عقب بودیم گل بزنیم، ولی از تک فرصت ها خوب استفاده نکردیم و روی تصمیم گیری های آخر هم مشکل داشتیم.

گل محمدی گفت: تمام تعویض های ما هجومی بود و سعی کردیم بازی را از حریف بگیریم، ولی الهلال تیم قدرتمندی در پرس و دفاع تیمی بود، نشد که فضا های خوبی به دست بیاوریم، چون تحت فشار حریف بودیم. در نیمه دوم شاید می شد بهتر بازی کنیم و همه تعویض هایی که می توانستیم تیم را هجومی کنیم انجام دادیم، اما در موقعیت سازی مشکل داشتیم. آن ها دفاع فشرده ای داشتند و در حملات واقعا خطرناک بودند. الهلال از نظر فوتبالی حریف قدرتمندی بود و بازی مقابل این تیم برای ما خیلی سخت بود.

وی مطرح نمود: ما تغییرات زیادی نسبت به سال گذشته داشتیم و در هر فصل تازه مسائل تازهتری به تیم ما اضافه می شد. نمی خواهم در خصوص این مسائل زیاد حرف بزنم، ولی تیم ما همواره بعد از آسیا و قبل از این بازی ها همواره شرایط عجیب و غریبی دارد که اگر بخواهم آن ها را شرح بدهم شما هم باور نمی کنید، اما تیم های عربی هزینه های زیادی انجام می دهند و از تیم های ایرانی خیلی در این زمینه ها جلوتر هستند.

سرمربی پرسپولیس گفت: از طرف دیگر شرایطی برای تیم ما در ایران به وجود آمده که نمی توانیم بازیکن و ستاره خارجی بگیریم، این برای ما خیلی اذیت کننده است. نمی خواهم توجیه کنم، ولی این موضوع از نظر شرایط و امکانات باعث شده تا همه چیز نسبت به تیم های دیگر نابرابر باشد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 12 آبان 1400 بروزرسانی: 12 آبان 1400 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 789

به "گل محمدی: مسئولیت شکست برابر الهلال با من است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: مسئولیت شکست برابر الهلال با من است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید