آمار تازه اپلیکیشن Samsung Global Goals

به گزارش آیان کتاب، یاری 10 میلیون دلاری کاربران گلکسی به برنامه های توسعه سازمان ملل

شرکت سامسونگ الکترونیکس به تازگی اظهار داشت که یاری های جمع آوری شده کاربران اپلیکیشن Samsung Global Goals از رقم 10 میلیون دلار فراتر رفته که به عنوان نقطه عطفی مهم در مسیر پیشبرد اهداف توسعه پایدار شناخته می گردد.

آمار تازه اپلیکیشن Samsung Global Goals

این بودجه به برنامه توسعه سازمان ملل (UNDP) یاری می نماید تا ضمن توسعه طرح های خود، با سرعت بیشتری برنامه های خود را پیش ببرد.

سامسونگ و برنامه توسعه سازمان ملل از سال 2019 همکاری مشترکی را شروع کردند که طی آن دستگاه های گلکسی به وسیله اپلیکیشن Samsung Global Goals به پلتفرمی قدرتمند برای همه کاربران تبدیل شد تا با راهکارهای مختلف به اهداف توسعه پایدار که با نام اهداف دنیای هم شناخته می گردد، یاری نمایند. اپلیکیشن Samsung Global Goals روش هایی ساده در اختیار جامعه بزرگ کاربران قرار می دهد تا درباره اهداف دنیای آموزش دیده و این آگاهی را به دوستان و خانواده خود منتقل نموده و به تامین سرمایه برای فعالیت های دنیای UNDP در راستای سیاست های توسعه پایدار و ایجاد نهادهایی شفاف در بیش از 170 کشور دنیا، یاری نمایند.

اهداف دنیای که به وسیله سازمان ملل متحد در سال 2015 پایه گذاری شد، طرح مشترکی را ارائه می نماید که در آن از برنامه های جاه طلبانه ای برای رسیدن به دنیای برابرتر، عادلانه تر و پایدارتر تا سال 2030 صحبت شده است. برای تحقق این برنامه ها، 17 هدف دنیای شامل: همکاری و اقدام جمعی برای رسیدگی به نابرابری، تغییرات آب و هوا، تخریب زیست بوم، آموزش و دیگر چالش های دنیای طراحی شد. سامسونگ در طول زمان راه چاره های نوآورانه ای را در حمایت از اهداف دنیای ارائه داد و برای این منظور در سال 2019 با همکاری UNDP اپلیکیشن Samsung Global Goals را راه اندازی کرد. جامعه دنیای گلکسی به لطف این اپلیکیشن توانستند به این جنبش پیوسته و به پیشبرد برنامه های آن یاری کند.

اقدام جمعی برای اهداف دنیای

تی ام رو، مدیرعامل سامسونگ موبایل می گوید: در سامسونگ، ما می دانیم که فناوری نقش مهمی در حل بعضی از بزرگترین چالش هایی که دنیا در حال حاضر با آن روبرو است، ایفا می نماید. به وسیله مشارکت ما با UNDP و اپلیکیشن Samsung Global Goals، جامعه گلکسی در پیشبرد اهداف دنیای نقش مهمی ایفا نموده است. ما می خواهیم از کاربران خود برای یاری به ما در رسیدن به این نقطه عطف باورنکردنی تشکر کنیم.

اقدامات اجرا شده در اپلیکیشن Samsung Global Goals از فعالیت های تاثیرگذار UNDP پشتیبانی می نماید که این شامل مشارکت دادن جوانان برای دستیابی به اهداف توسعه پایدار است. UNDP به اجرای سیاست ها می پردازد، در پیشبرد برنامه ها اثرگذار است، از طرح های جوانان در بیش از 100 کشور حمایت می نماید و حامی بیش از 900 جوان مشارکت نماینده در این طرح است.

آخیم اشتاینر، مدیر UNDP، می گوید: با نزدیک شدن به نیمه راه مهلت مان تا 2030، سال آینده سال اثرگذاری در پیشبرد اهداف دنیای است. در حالی که دنیا اخیرا با شکست هایی روبرو شده است، ما از پیشرفت حاصل از این مشارکت انرژی گرفته ایم. همراه با سامسونگ باید کوشش های مشترک خود را برای دستیابی به اهداف دنیای تقویت کنیم و نسل بعدی را تشویق کنیم تا با ما همراه شوند.

افزایش اثرگذاری

اپلیکیشن Samsung Global Goals بر روی نزدیک به 300 میلیون دستگاه گلکسی در سراسر دنیا از جمله گوشی های هوشمند، تبلت ها و ساعت های هوشمند نصب شده است. به وسیله این اپلیکیشن، سامسونگ آگاهی رسانی را برای اهداف دنیای افزایش می دهد و در عین حال به کاربران اجازه می دهد تا با انجام اقدامات کوچکی تغییرات بزرگی را به وجود آورند. اپلیکیشن Samsung Global Goals به کاربران این امکان را می دهد که مستقیماً یاری مالی نمایند، از تصاویر پس زمینه برای افزایش درآمدهای تبلیغاتی استفاده نمایند یا با تماشای تبلیغات در برنامه به جمع آوری مبالغ مالی برای اهداف دنیای یاری برسانند. برای به حداکثر رساندن اثرگذاری، سامسونگ تمام اقدامات درون اپلیکیشن را با تبلیغات پیش می برد.

از زمان راه اندازی اپلیکیشن Samsung Global Goals در سال 2019، سامسونگ همکاری خود با UNDP را به وسیله برنامه نسل 17 (Generation17) توسعه داده است، ابتکاری که صدای 14 رهبر جوان را به گوش دنیا می رساند. رهبرانی که تأثیرات معناداری را در جوامع خود در سراسر دنیا ایجاد می نمایند. رهبران جوان نسل 17 نقش اساسی در الهام بخشیدن به مردم برای تاثیرگذاری بر اهداف دنیای دارند.

سامسونگ بعلاوه در کوشش است تا به وسیله فعالیت های تجاری خود از اهداف دنیای حمایت کند. این شرکت استراتژی ESG (راهبردهای زیست محیطی، اجتماعی و دولتی) خود را با اهداف دنیای تطبیق داده است تا اولویت های کسب و کار خود را بر این اساس شناسایی کند و گزارش عملکردی مطابق با اهداف ارائه دهد. این شرکت بعلاوه یکی از امضانمایندگان پیمان دنیای سازمان ملل (United Nations Global Compact) است. ابتکاری که کسب و کارها را تشویق می نماید تا سیاست هایی برای حفظ محیط زیست اتخاذ نمایند و مسئولیت پذیری اجتماعی داشته باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اهداف دنیای و فعالیت ها، از اپلیکیشن Samsung Global Goals از اینجا تماشا کنید: http://smsng.co/SGG-App

برای مشاهده پیشرفت سامسونگ در حفظ محیط زیست، گزارش پایداری 2022 را مطالعه نمایید.

منبع: فوت و فن
انتشار: 9 دی 1401 بروزرسانی: 9 دی 1401 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 1125

به "آمار تازه اپلیکیشن Samsung Global Goals" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمار تازه اپلیکیشن Samsung Global Goals"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید