ارتقای 20 برابری ظرفیت اینترنت در چهار روستای شهرستان سنندج

به گزارش آیان کتاب، خبرنگاران/کردستان مدیر مخابرات منطقه کردستان به ارتقای 20 برابری ظرفیت اینترنت در روستاهای نزاز، نیر، محراب و تنگی سر از توابع شهرستان سنندج خبر داد.

ارتقای 20 برابری ظرفیت اینترنت در چهار روستای شهرستان سنندج

آزاد حکمت در جمع خبرنگاران با اشاره به اختلال به وجود آمده در ارتباطات روستایی محور نزاز، نیر، محراب و تنگی سر در اثر سقوط دکل گردنه نزاز در روزهای انتهای اسفند 99 اظهار کرد: با کوشش همکاران منطقه و نصب تجهیزات لازم، ارتباطات ثابت و سیار در نقاط مذکور در کمترین مدت در فروردین 1400 به صورت مجدد با کیفیت بالاتر برقرار شد.

وی افزود: در این راستا به منظور برقراری ارتباطی پایدار و بدون مشکل، تامین و اجرای فیبر نوری به طول حدود 18 کیلومتر در دستور کار قرار گرفت که با سعی و کوشش همکاران ساکنین این روستاها از خدمات با کیفیت تر در حوزه ارتباطات ثابت و سیار بهره مند شده اند.

وی گفت: در اجرای عملیات فوق علاوه بر برقراری مجدد ارتباطات ثابت و سیار، زیر ساخت اینترنت منطقه نیز با ارتقای ظرفیت 20 برابری و اختصاص تجهیزات cwdm به 100 مگ افزایش یافته است.

حکمت با اشاره به اینکه نه تنها توسعه و ارتقا زیرساخت ها در بخش انتقال، دیتا و ارتباطات سیار در روستاها را در دستور کار داریم بلکه به محض رصد کوچکترین اختلال در نقاط روستایی با هدف ارائه خدمات مناسب به روستاییان و کاهش شکاف دیجیتالی نسبت به رفع اختلال و مشکل ارتباطی اقدام خواهیم کرد.

مدیر مخابرات منطقه کردستان در انتها ضمن سپاسگذاری از تعامل مشتریان ساکن در نقاط روستایی فوق به دلیل اختلال ایجاده شده در ارتباطات مخابراتی و ارتباطی آن ها بر اثر سقوط دکل گردنه نزاز، نویدِ تحقق ارتقای 20برابری ظرفیت اینترنت و نصب تجهیزات لازم در این نقاط را به مشتریان گفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 14 اردیبهشت 1400 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 530

به "ارتقای 20 برابری ظرفیت اینترنت در چهار روستای شهرستان سنندج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتقای 20 برابری ظرفیت اینترنت در چهار روستای شهرستان سنندج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید