اصلاح صورت با بیل و تبر و تیشه، عکس

به گزارش آیان کتاب، آلکساندر کارپنکو، معلم انگلیسی 35 ساله اهل نیژنی ناوگرود روسیه، با انواع و اقسام وسایل تیز، صورتش را اصلاح می نماید که شامل، بیل، تیشه و قیچی می شوند اما هرگز از تیغ استفاده نمی نماید.

اصلاح صورت با بیل و تبر و تیشه، عکس

به گزارش بولتن، پس از شنیدن داستان هایی که پدربزرگش از جنگ جهانی دوم برای او گفت، اینکه چطور مردم از هر وسیله تیزی برای اصلاح کردن در زمان جنگ استفاده می کردند، آلکساندر در 16 سالگی برای اولین بار اصلاح کردن با تیشه را تجربه کرد. به گمان او تیغ ریش تراشی تجملاتی بود و تصمیم گرفت برای این عادت صبحگاهی از وسایل تیز دیگر استفاده کند.

در بیست سال گذشته، کارپنکو از تمام وسایل تیز نظیر بیل، اسکنه و چاقوهای تیز برای اصلاح موهای صورتش یاری گرفته و مدعی است تا به حال هرگز از تیغ استفاده ننموده است.

این معلم خرافاتی به یاد می آورد وقتی همسرش برای اولین بار او را در حال اصلاح با یک تیشه دید از فکر اینکه قصد خودکشی دارد زیر گریه زد اما در طی سال ها به این عادت عجیب او عادت کرد.

دانش آموزانش هم در خصوص تیغ های اصلاح عجیب او شنیده و از او خواسته اند به آنها نشان بدهد چطور با بیل اصلاح می نماید اما او درخواستشان را رد نموده است. وی مدعی است اینکار خطرناک است و احتیاج به سالها تمرین دارد، حتی خود او هم هر از چندگاهی صورتش را می برد.

کارپنکو به خبرنگاران گفته است عاشق بوی فلزات است در عین حال ترس حرکت چنین تیغه های نوک تیزی بروی گلویش و دانستن این نکته که یک حرکت اشتباه می تواند به قیمت مرگ او تمام گردد، برای او هیجان انگیز است.

منبع: تابناک

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

منبع: برترین ها
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 695

به "اصلاح صورت با بیل و تبر و تیشه، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصلاح صورت با بیل و تبر و تیشه، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید