شخصیت شناسی؛ مشاغل مناسب برای شما کدامند؟!

به گزارش آیان کتاب، یکی از مسائل بسیار مهم در زندگی ما انتخاب شغل مناسب است، زیرا علاوه بر اینکه از این طریق امرار معاش صورت می گیرد، انجام کاری که با شخصیت فرد متناسب و مطلوب وی باشد، باعث شادی و رضایت او از زندگی می گردد.

شخصیت شناسی؛ مشاغل مناسب برای شما کدامند؟!

انجام کاری که با شخصیت فرد متناسب و مطلوب وی باشد باعث شادی و رضایت او از زندگی می گردد. یکی از مسائل بسیار مهم در زندگی ما انتخاب شغل مناسب است، زیرا علاوه بر اینکه از این طریق امرار معاش صورت می گیرد، انجام کاری که با شخصیت فرد متناسب و مطلوب وی باشد، باعث شادی و رضایت او از زندگی می گردد.

در این تست تنها کاری که باید انجام دهید این است که به شکل زیر نگاه کنید و بگویید که کدام مورد را ابتدا مشاهده کردید.

1- حلزون: اگر ابتدا حلزون را دیدید، شما فردی هستید که باید به میدان بروید و با افراد تعامل داشته باشید. اولین شغلی که برای شما مناسب به نظر می رسد، منابع انسانی است، اما تنها گزینه ممکن نیست. هر شغلی که با عقل، بیان و مهارت های فردی سر و کار داشته باشد برای شما مناسب است.

مشاغل متناسب با شما: نماینده منابع انسانی، مدیر دفتر، معلم، راننده اتوبوس، مددکار اجتماعی

2- جمجمه: در صورتی که جمجمه را برای اولین بار مشاهده کردید، شغلی را انتخاب کنید که در حوزه هنر باشد. زمینه هنری افرادی که جمجمه را انتخاب می نمایند، متفاوت است.

شغل هایی که مناسب شما هستند: نقاش، خواننده، نویسنده، مربی هنر

3- اگر ابتدا عکس نقشه به چشمان شما خورد، برای مشاغلی که تحلیلی هستند متناسب هستید. شما می توانید مهندس، دانشمند و یا معمار باشید. مغز شما در حل مسائل سخت مهارت دارد، بنابراین دنیا را از توانایی خود بهره مند کنید.

شغل های که مناسب شما هستند: نماینده مالیات، وکیل، ریاضیدان

منبع: فرادید
انتشار: 21 بهمن 1399 بروزرسانی: 21 بهمن 1399 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 364

به "شخصیت شناسی؛ مشاغل مناسب برای شما کدامند؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شخصیت شناسی؛ مشاغل مناسب برای شما کدامند؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید