گزیده شعرهای منصور اوجی از سوی کانون منتشر شد

به گزارش آیان کتاب، تهران (پانا) - کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان به تازگی گزیده شعرهای منصور اوجی را در قالب مجموعه ای با عنوان گزیده شعر ما منتشر کرد.

گزیده شعرهای منصور اوجی از سوی کانون منتشر شد

به گزارش روابط عمومی کانون پرورشی، گزیده اشعار منصور اوجی با تصویرگری جلدِ مرتضی یزدانی در 171 صفحه برای نوجوانان بالای 15 سال به چاپ رسیده است.

کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان با بهره گیری از تجربیات و پیشینیه گران بهای خود در صدد برآمده است تا در این عرصه برای نوجوانان صاحب ذوق و دارای استعداد شاعری و نیز نوجوانان علاقه مند به شعر امروز و چه بسا طیف گسترده تری از دوست داران شعر، امکان برخورداری از این آثار را فراهم آورد.

کتاب گزیده شعر منصور اوجی شامل 195 قطعه شعر کوتاه هم چون شاخه ای از ماه، لاله عبّاسی، از بادِ هوا سخن نمی گویم، در چنین برفِ عظیم، رهایی، این چشمِ گرگِ هار است، پیوسته به راه باش، شعر و من، مثل سرنوشتِ ما، گرگ و آهو، گُل لیمو، سهمِ صبحانه ما و... است.

در شعر هر شعرِ خوب منصور اوجی می خوانیم: هر شعرِ خوب/ عطری شکفته دارد و باغی نهفته تر/ باغی نه، باغ هایی!/ کو عابری که در دلِ هر باغ بشکفد؟/ در چترِ عطرهاش؟/ در...؟/ هر شعرِ خوب/ چتری گشوده دارد و متنی نهفته تر/ متنی، نه متن هایی!/ کو کاشفی که در دلِ هر متن بشکفد؟/ در عطرِ سطرهاش/ در؟/ هر شعرِ خوب.

این کتاب به انتخاب فاطمه سالاروند در قطع پالتویی، سه بار هم زمان منتشر شده و شمارگان آن به 7هزار و 500 نسخه رسیده است.

کتاب گزیده شعرهای منصور اوجی با قیمت 21هزار تومان در فروشگاه های کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان، فروشگاه اینترنتی محصولات کانون به نشانی shop.kpf.ir و فروشگاه های محصولات فرهنگی هنری در دسترس علاقه مندان واقع شده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 9 اسفند 1399 بروزرسانی: 9 اسفند 1399 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 404

به "گزیده شعرهای منصور اوجی از سوی کانون منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزیده شعرهای منصور اوجی از سوی کانون منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید