اقدام عجیب شستا در پرداخت سود ، سود شستا چقدر است؟

به گزارش آیان کتاب، به گزارش خبرنگاران، براساس اطلاعات منتشر شده در سایت کدال، سهامداران شستا می توانند از چهارم آبان ماه 1400 سود سهام شستا را دریافت نمایند. سودی که به ازای هر سهم 2194 ریال است.

اقدام عجیب شستا در پرداخت سود ، سود شستا چقدر است؟

اگرچه پیش از این شرکت های بورسی، سود سهامداران خود را به حساب سجامی آنها واریز می کردند اما بر اساس اطلاعیه شستا، سهامداران حقیقی شستا باید برای دریافت سود خود به بانک رفاه مراجعه نمایند و با ارائه کارت ملی و کد سهامداری خود، سود سالانه این شرکت را دریافت نمایند.

پرداخت سود سهام شستا به صورت حضوری اقدام عجیبی است. چون طبق مصوبه سازمان بورس تمامی شرکت های پذیرفته شده در بورس موظف هستند تا سودهای تقسمی خود را به حساب شرکت سپرده گذاری مرکزی واریز نمایند. این شرکت ها هم باید این سود را به شماره شبایی که سهامداران در سامانه سجام اعلام نموده اند، واریز نمایند.

اما معین نیست که چرا شرکت شستا برای پرداخت سود سهامداران خود، آنها را ملکف به مراجعه حضوری به شعب بانک رفاه کارگران نموده است.

شرایط پرداخت سود سهام شستا

بر اساس اطلاعیه شسنا، کلیه سهامداران این شرکت می توانند از تاریخ 4 آبان به کلیه شعب بانک رفاه مراجعه نمایند و سود سال اقتصادی خود را دریافت نمایند. سهامداران برای دریافت سود شستا باید اصل کارت ملی و کد سهامداری خود را به بانک ارائه دهند.

بر اساس اطلاعیه گروه شستا زمان پرداخت سود شستا برای سهامداران حقیقی از 4 آبان ماه است. پرداخت سود سهامداران حقیقی شستا، سود سهامداران حقوقی هم پرداخت می گردد. به عبارتی زمان پرداخت سود سهامداران حقوقی شستا هم از چهارم آبان ماه است. اما سود سهامداران حقوقی به شماره حسابی که اعلام نموده اند واریز می گردد.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 2 آبان 1400 بروزرسانی: 2 آبان 1400 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 774

به "اقدام عجیب شستا در پرداخت سود ، سود شستا چقدر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام عجیب شستا در پرداخت سود ، سود شستا چقدر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید