اخبار اقتصادی

تجاری سازی لباس هایی که با گرافن بهبود یافته است

شرکت ورسارین (Versarien) تولید لباس های ورزشی تقویت شده با گرافن را در برنامه های خود قرار داده است.

12 اسفند 1399

طرح جنجالی مجلس رد شد

طرح اصلاح قانون انتخابات که در ابتدا با مشورت اعضای شورای نگهبان نوشته شد، در ادامه آنالیز ها در مجلس به مجموعه ای از قوانینی تبدیل شد که شورای نگهبان نیز خود منتقد آن شد.

11 اسفند 1399

چیدمان داوری ها علیه تراکتور است

محمود شجاعی و دل پرش از اتفاقاتی که در لیگ برتر می افتد.او با صراحت از یک چیز حرف می زند و می گوید:داوری ها به دلیل انتخابات فدراسیون فوتبال علیه تراکتور است.

10 اسفند 1399

گزیده شعرهای منصور اوجی از سوی کانون منتشر شد

تهران (پانا) - کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان به تازگی گزیده شعرهای منصور اوجی را در قالب مجموعه ای با عنوان گزیده شعر ما منتشر کرد.

9 اسفند 1399

پاشایی: جنگ نابرابری با فولاد خواهیم داشت، امیدوارم فردا حرمت ها حفظ گردد

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: فولاد یکی از تیم هایی که است امکانات بسیار قوی و خوبی دارد و جنگ نابرابری فردا مقابل آنها داریم.

8 اسفند 1399

خبرنگاران یک هزار کارشناس مجازی می تواند از مسائل گمرکی بکاهد

تهران- خبرنگاران- معاون فنی و امور گمرکی گمرک ایران گفت: قرار است تعداد کارشناسان مجازی گمرک به یک هزار نفر برسد که امیدواریم این موضوع بتواند اندکی از حجم مسائل موجود بکاهد.

7 اسفند 1399

خبرنگاران استاندار قزوین: محتکران کالاهای اساسی با شدیدترین مجازات تنبیه شوند

قزوین - خبرنگاران - استاندار قزوین گفت: دستگاه های قضایی، نظارتی و بازرسی باید با احتکارنمایندگان کالاهای اساسی و مواد مورد احتیاج مردم با شدیدترین مجازات برخورد نمایند.

4 اسفند 1399

داعش مسئولیت حملات دیروز بغداد را بر عهده گرفت

به گزارش خبرنگاران، داعش از طریق یک شبکه خبری وابسته به این گروه تروریستی، مسئولیت حملات انتحاری دیروز در منطقه الطیران در بغداد را برعهده گرفت.

1 اسفند 1399

مطالعه بازار گام نخست برای انعقاد قراردادهای بین المللی است

نایب رئیس کمیسیمون مسئولیت اجتماعی و حاکمیت شرکتی اتاق ایران بر این باور است که بی توجهی نسبت به نحوه درست تعاملات بین المللی در بین صاحبان بنگاه های مالی و بازرگانان یکی از ضعف های جدی کشور در توسعه مناسبات تجاری در سطح جهانی است.

30 بهمن 1399

خبرنگاران مجلس اعلای اسلامی عراق تحریم آستان قدس را محکوم کرد

بغداد - خبرنگاران- رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق تحریم های اخیر دولت آمریکا علیه آستان مقدس رضوی را محکوم کرد و آن را تعرض و تعدی آشکار به مقدسات مسلمانان دانست.

27 بهمن 1399

رئیس شورای اروپا از بایدن خواست یک پیمان ترانس آتلانتیک جدید ایجاد کند

اتحادیه اروپا از رئیس جمهور جدید آمریکا خواست تا یک پیمان بنیادی جدید با اروپا حول محور مسائلی چون صلح، امنیت، رفاه، آزادی و حقوق بشر شکل دهد.

27 بهمن 1399

خبرنگاران 500 میلیارد ریال برای طرح های آبخیزداری قزوین اختصاص یافته است

قزوین - خبرنگاران - سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قزوین گفت: طی 2 سال گذشته از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی 500 میلیارد ریال برای اجرای طرح های آبخیزداری استان اختصاص یافته است.

25 بهمن 1399

خبرنگاران گردشگری معدنی؛ سفر به دنیا ناشناخته معادن متروکه

تهران- خبرنگاران- گردشگری معدنی تجربه ای متفاوت از گردشگری، فرصتی برای آشنایی با ناشناخته های منابع زیرزمینی و تجهیزات غول آسای معادن فعال و سفری هیجان انگیز در تاریخ معادن متروکه و باستانی است که علاوه بر معرفی مقاصد جدید گردشگری، برای فعالان این صنعت...

24 بهمن 1399

عوارض آزادراه گران شد

مدیر کل دفتر نظارت بر بهره برداری از آزادراه های سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور افزایش نرخ عوارض آزادراه های مشارکتی کشور را تایید کرد.

22 بهمن 1399

افزایش توان صادراتی و بهبود ارزش افزوده ذوب آهن با راه اندازی کوره شماره یک

خبرنگاران/اصفهان معاون بهره برداری ذوب آهن اصفهان با اشاره به بهره برداری از کوره شماره یک بعد از 5 سال توقف خاموشی در 23 دی ماه، گفت: با بهره برداری از کوره شماره یک ذوب آهن، در مجموع سه کوره فراوری آنها به 3 میلیون تن خواهد رسید.

21 بهمن 1399

رونمایی از شبکه تجاری کشاورزی ایران

شبکه تجاری کشاورزی ایران با هدف حذف واسطه نهاده ها رونمایی شد.

15 بهمن 1399

درخواست سازمان ملل برای توقف جنگ یمن طی 2021

فرستاده ویژه سازمان ملل به یمن، خواهان خاتمه کامل درگیری ها در یمن طی سال 2021 شد.

13 بهمن 1399

سوخت رسانی زمستانی در سال کرونا

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی به منظور تأمین سوخت زمستانی مناطق سردسیر کشور، در سال شیوع کرونا در سخت ترین شرایط عملیاتی و با رعایت پروتکل های بهداشتی، پاییز سال جاری نزدیک به 600 میلیون لیتر نفت سفید در مناطق سردسیر و سخت گذر کشور توزیع کرد.

12 بهمن 1399

چین: از حقوق شرکت های خود دفاع می کنیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از گلوبال تایمز، وانگ ونبین سخنگوی وزارت خارجه چین، در واکنش به خبر تصمیم آمریکا برای تحریم 80 شرکت چینی گفت: پکن از حقوق مشروع شرکت های خود دفاع می نماید.

10 بهمن 1399

روسیه خواهان بازگشت بدون شرط آمریکا به برجام شد

خبرنگاران : ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت امورخارجه روسیه، گفت که آمریکا بدون هرگونه پیش شرطی باید به برجام بازگردد.

9 بهمن 1399
تعداد: (119)