تصاویر گودهای خطرناک تهران ، گودال های ترسناک مرکز چگونه ایجاد شده اند؟اینفوگرافیک ، 21گود پرخطر زیر پای تهرانی ها ، کدام منطقه بیشترین گود خطرآفرین را دارد؟

به گزارش آیان کتاب، درباره گودهای پرخطر زیاد شنیده ایم، گودال هایی که براساس بعضی آمارها، تعدادشان در منطقه ها 22 گانه تهران به بیش از 200 مورد می رسد، اما این گودال ها چگونه ایجاد شده اند؟

تصاویر گودهای خطرناک تهران ، گودال های ترسناک مرکز چگونه ایجاد شده اند؟اینفوگرافیک ، 21گود پرخطر زیر پای تهرانی ها ، کدام منطقه بیشترین گود خطرآفرین را دارد؟

به گزارش خبرنگاران آنلاین، یکی از دلایل ایجاد و رهاسازی این گودال ها می تواند گرانی زمین و علاقه مالکان به استفاده بیشتر از زمینی که در اختیار دارند، باشد. ناگفته نماند که خلاء های قانونی هم در محدودسازی تعمیق این گودها بی تاثیر نیست. بعلاوه گرانی مصالح و افزایش ناگهانی قیمت ساخت و ساز نیز از عوامل ایجاد و رها شدن این گودال هاست.

تصاویر زیر، بعضی از گودهای ناایمن مرکز را نشان می دهد. هرچند ایمن سازی بعضی از این گودال ها در دستور کار قرار گرفته و تعدادی از آنها نیز برطرف خطر شده اند، اما تعداد زیادی از این گودها همچنان در بعضی منطقه ها شهر وجود دارند. این تصاویر برای یک ماه پیش است:

بیشتر بخوانید:

  • اینفوگرافیک | 21گود پرخطر زیر پای تهرانی ها | کدام منطقه بیشترین گود خطرآفرین را دارد؟

  • آخرین تصاویر از ایمن سازی برج میلاد | چه زمانی این عملیات تمام می گردد؟
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 22 مرداد 1401 بروزرسانی: 22 مرداد 1401 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 1060

به "تصاویر گودهای خطرناک تهران ، گودال های ترسناک مرکز چگونه ایجاد شده اند؟اینفوگرافیک ، 21گود پرخطر زیر پای تهرانی ها ، کدام منطقه بیشترین گود خطرآفرین را دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر گودهای خطرناک تهران ، گودال های ترسناک مرکز چگونه ایجاد شده اند؟اینفوگرافیک ، 21گود پرخطر زیر پای تهرانی ها ، کدام منطقه بیشترین گود خطرآفرین را دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید