جیمز کامرون رفیق نیمه راه آواتار؟

به گزارش آیان کتاب، جیمز کامرون، کارگردان آمریکایی گفته ممکن است تا آخر راه با مجموعه آواتار نباشد و در پی پروژه های دیگری برود که دوست دارد.

جیمز کامرون رفیق نیمه راه آواتار؟

به گزارش خبرنگاران ، کامرون که این روزها با خبرهای مختلف درباره آواتار 2 روبرو است، هر چند عمیقاً برای ساخت دنباله های آواتار تلاش کرده، اما می گوید ممکن است دنیای پاندورا را برای عملی کردن پروژه های دیگرش رها کند و سکان را به کارگردان دیگری بسپارد.

فیلم آواتار سال 2009 به یک فیلم پرفروش بدل شد و از همان زمان کامرون در پی ساخت دنباله هایی بر آن بود و این تلاش اکنون به ثمر نشسته و اواخر امسال (16 دسامبر) دومین فیلم با عنوان آواتار: راه آب راهی سینماها می شود. پشت سر آن هم سومین فیلم در سال 2024 اکران خواهد شد.

جدیدترین مطالب

پیتر بروک درگذشت

تام کروز همچنان گیشه ها را درمی نوردد

Cineplex قیمت بلیت های آنلاین فیلم را بالا برد

لایتیر حریف دنیای ژوراسیک در گیشه نشد

این در حالی است که کامرون هنوز داستان های دیگری برای تصویر کردن پس از این دو فیلم دارد ولی می گوید ممکن است پس از ساختن فیلم سوم ساخت بقیه این فرانچایز را به دیگری بسپارد.

خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی گزارش داده، کامرون در مصاحبه ای با امپایر چنین گفته است: فیلم های آواتار به خودی خود یک جور همه گیری دارند. اما من چیزهای دیگری هم دارم که می خواهم بسازم شان و برایشان هیجان زده هستم. نمی دانم پس از ساخت قسمت سوم یا شاید چهارم؛ می خواهم سکان کارگردانی را دست فرد دیگری بدهم که به او اعتماد دارم. بعدش می توانم کارهای دیگرم را که به آنها علاقه مندم انجام دهم. شاید هم نکردم. نمی دانم.

وی با هیجان درباره این فیلم ها صحبت کرده و گفته: فیلم چهارم فوق العاده است. یک کار لعنتی تمام عیار است. واقعاً امیدوارم خودم بسازمش. اما همه اینها به کشش بازار هم بستگی دارد. فیلم سوم که حاضر آماده است، بنابراین اکران می شود. واقعاً امیدوارم بتوانیم فیلم های 4 و 5 را هم بسازیم؛ زیرا در نهایت یک داستان بزرگ را شکل می دهند.

کامرون روی جایگاه کارگردانی آلیتا: فرشته جنگ سال 2019 ننشست تا پروژه ای که سال ها قصد ساختنش را داشت دنبال کند و آن فیلم در نهایت از طریق رابرت رودریگز ساخته شد و کامرون به عنوان تهیه کننده اجرایی و یکی از نویسندگان در کنار پروژه ماند.

منبع: خبرکانادا
انتشار: 2 مرداد 1401 بروزرسانی: 2 مرداد 1401 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 1040

به "جیمز کامرون رفیق نیمه راه آواتار؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جیمز کامرون رفیق نیمه راه آواتار؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید