زندگی شهید تهرانی&zwnjمقدم نمایش رادیویی شد

به گزارش آیان کتاب، نمایش رادیویی زندگی و فعالیت های شهید سردار حسن تهرانی مقدم در 5 قسمت از روز جمعه 21 آذرماه پخش خودش را در رادیو آغاز می کند.

زندگی شهید تهرانی&zwnjمقدم نمایش رادیویی شد

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، برنامه سنگلج رادیو تهران در 5 قسمت، به بازخوانی کتاب خط مقدم نوشته فاطمه حدادی، که زندگی و فعالیت های شهید سردار تهرانی مقدم را روایت می کند، می پردازد. محتوای این برنامه رادیویی با توجه به مناسبت های مختلف انتخاب می شود و به بازخوانی کتاب های گویا اختصاص می یابد.

شبکه رادیویی تهران در مجالی، برای تکریم و ارج نهادن به شهدای گرانقدر ترور و خانواده بزرگوار و ارجمند شان، از برنامه سنگلج به بازخوانی زندگی شهدای ترور می پردازد. برش کوچک و مقطعی از فعالیت سرداران افتخار آفرین این کشور که منجر به ارتقاء سیستم امنیتی دفاعی کشور عزیزمان شده اند که از زمان هشت سال دفاع مقدس شروع و تا حال حاضر ادامه دارد.

تلاش و همت افراد در مقاطع مختلف دستاورد هایی را برای انقلاب اسلامی بدست آورد، کتاب گویای این هفته با عنوان خط مقدم یکی از این نوع فعالیت های بی شمار را که به عرصه ظهور رسیده روایت می کند. روایتی سخت و پیچیده که امروز باعث افتخار و سربلندی ما به شمار می رود.

بخشی از این نمایش رادیویی به زندگی شخصی و بخش اعظمی از آن به فعالیت های شهید سردار تهرانی مقدم در زمینه ساخت و تجهیز موشک و... اختصاص یافته است.

مجموعه نمایشی خط مقدم از جمعه 21 آذر تا سه شنبه 25 آذر روی آنتن رادیو تهران می رود. مخاطبان می توانند این مجموعه 5 قسمتی را از ساعت 01:30 با مداد روی موج افام ردیف 94 مگاهرتز بشنوند. تهیه و تنظیم رادیویی این اثر نمایشی بر عهده اسماعیل عابدیان است.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایت رادیو تهران ضمن استفاده از پخش زنده شبکه، در جریان آخرین خبر های این شبکه رادیویی قرار بگیرند. در محدوده استان تهران نیز می توانند از طریق موج اف. ام ردیف 94 مگاهرتز و ای. ام ردیف 1332 کیلوهرتز مخاطب این شبکه باشند.

همچنین مخاطبین از سرتاسر کشور هم می توانند شبکه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال (ست تاپ باکس) دریافت کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 دی 1399 بروزرسانی: 20 دی 1399 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 315

به "زندگی شهید تهرانی&zwnjمقدم نمایش رادیویی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زندگی شهید تهرانی&zwnjمقدم نمایش رادیویی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید