سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان منصوب شد

به گزارش آیان کتاب، خبرنگاران/هرمزگان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در حکمی سهراب بناوند را به عنوان سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان منصوب کرد.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان منصوب شد

در حکم علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خطاب به سهراب بناوند آمده است:

نظر به تعهد و تجارب جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان هرمزگان منصوب می شوید.

اجرای برنامه های خلاقانه در حوزه گردشگری و صنایع دستی، تعریف مسیرهای جدید گردشگری، برنامه ریزی جهت تقویت تورهای گردشگری، افزایش کیفیت هتل ها و رستوران های سنتی و بین راهی، ایجاد و احداث بازارچه ها و فروشگاه های صنایع دستی، حفاظت و پاسداری از میراث ارزشمند فرهنگی ـ تاریخی و بازسازی و احیای بناهای تاریخی، ارتقاء سطح مهارت های علمی و عملی پرسنل و استفاده حداکثری از بخش خصوصی و بهره گیری از توان تخصصی صاحب نظران، کارشناسان، منابع انسانی موجود و تعامل جدی با مدیریت عالی استان و مسئولان استانی، هماهنگی با حوزه های ستادی، توجه به مسائل انسانی، ایجاد فضایی صمیمی و محبت آمیز با فراهم کردن زمینه های پیشرفت شغلی کارکنان از مهم ترین شاخصه هایی است که انتظار می رود در راستای تحقق اهداف وزارتخانه اهتمام لازم به عمل آید.

توفیق روزافزونتان را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از درگاه حضرت حق خواستارم.

به گزارش خبرنگاران، پیش از این از 16مهر 1397 با حکم رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، رضا برومند عنوان مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان را یدک می کشید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 فروردین 1400 بروزرسانی: 1 فروردین 1400 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 448

به "سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید