شکایت تراکتور از سپاهان؛ بازی 3 بر صفر می گردد؟

به گزارش آیان کتاب، باشگاه تراکتور با ارسال نامه ای به سازمان لیگ فوتبال، خواهان ارجاع پرونده تخلفات سپاهان در رعایت دستورالعمل ناظر بر قرارداد ها به کمیته انضباطی شد.

شکایت تراکتور از سپاهان؛ بازی 3 بر صفر می گردد؟

هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل تراکتور در این نامه رسمی به کشوری فرد، سرپرست سازمان لیگ فوتبال مدعی شد که باشگاه سپاهان با محول کردن مبالغ قرارداد بازیکنان به فصل بعد، مقررات را دور زده و باید جریمه گردد. بعلاوه در این نامه به موضوع عقد قرارداد ریالی با ماهیت دلاری هم اشاره شده و به عنوان تخلف دیگر سپاهانی ها مطرح شده است.

باشگاه تراکتور در این نامه به عملکرد نقل و انتقالاتی باشگاه سپاهان انتقاد وارد نموده که با ارائه پیشنهادات مبالغ کلان به بازیکنان منجر به افزایش سرسام آور قیمت بازیکنان داخلی شده است. بعلاوه این باشگاه به سیاست باشگاه سپاهان در جذب اغلب مهاجمان باکیفیت داخلی به منظور ممانعت از حضور آن ها در سایر باشگاه ها را به عنوان تخلفی دیگر از سوی طلایی پوشان اصفهانی عنوان نموده است.

باشگاه تراکتور انتها این نامه نوشته است که این پدیده به نوعی فدراسیون فوتبال را به راستی آزمایی واداشته و فدراسیون به تبعیت از فوتبال اروپا که با بزرگترین باشگاه های خود برخورد قانونی محکم دارد و حتی آن ها را به سقوط به دو دسته پایین تر محکوم می نماید، نسبت به صدور رای بازدارنده اقدام کند.

هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل تراکتور در این نامه مدعی شده که باتوجه به محرز شدن دیرهنگام تخلفات باشگاه سپاهان، فدراسیون فوتبال نباید پرونده ملاقات سپاهان - تراکتور در هفته اول لیگ برتر را مشمول مرور زمان کند و در نتیجه به خاطر استفاده سپاهان از بازیکن غیرمجاز، حکم مورد انتظار آن ها اعلام نتیجه 3 بر صفر به سود تراکتور است. پیش از تراکتور، استقلال و پرسپولیس هم به خاطر تخلفات سپاهان در رعایت دستورالعمل ناظر بر قرارداد ها از این باشگاه شکایت نموده بودند.

منبع: فرارو
انتشار: 14 شهریور 1402 بروزرسانی: 14 شهریور 1402 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 1229

به "شکایت تراکتور از سپاهان؛ بازی 3 بر صفر می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت تراکتور از سپاهان؛ بازی 3 بر صفر می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید