پیشنهاد جدی از قطر برای قایدی؛ ستاره استقلال شاگرد استراماچونی می گردد؟!

به گزارش آیان کتاب، از سویی دیگر با توجه به دستگیری یکی از اعضای متمول هیات مدیره استقلال بعید نیست استقلال برای تامین بخشی از منابع اقتصادی فصل بعد خود چشم به مبلغ رضایت نامه دلاری ستاره خود داشته باشد و باید دید در ادامه چه سرنوشتی در انتظار مهدی قایدی خواهد بود.

پیشنهاد جدی از قطر برای قایدی؛ ستاره استقلال شاگرد استراماچونی می گردد؟!

ستاره استقلال هدف نقل و انتقالاتی باشگاه الغرافه قرار گرفته است و شاید همکاری مجددی با استراماچونی پیش روی وی قرار گیرد.

به گزارش ایلنا، مهدی قایدی که در این فصل نیز در ادامه جهت پیشرفت خود در جمع آبی پوشان توانسته روزهای درخشانی را خصوصا در لیگ قهرمانان آسیا سپری کند، اکنون موردتوجه تیم الغرافه قطر قرار گرفته است و احتمالا گرانترین انتقال ایرانی به لیگ ستارگان در انتظار وی باشد.

قایدی که در ابتدای فصل به واسطه مشکلاتی که در قراردادش وجود داشت در مقطعی شایعه قهر وی از این باشگاه نیز شدت گرفته بود و با عدم حضورش در تمرینات توام بود، اکنون در شرایطی که دو فصل دیگر از قراردادش با آبی پوشان باقی مانده شاید با یک انتقال ویژه این اتفاق را جبران کند. در مورد قایدی البته شایعاتی درباره انتقال به لیگ هلند، انگلیس و آلمان نیز شکل گرفته بود اما به نظر می رسد سرنوشت او نیز مثل دیگر ستاره بوشهری از لیگ قطر و تیم الغرافه همراه باشد. پیش از این مهدی طارمی، مهاجم بوشهری پرسپولیس نیز با حضور در الغرافه جهت پیشرفت خود به لیگ اروپا را طی نموده بود.

نکته جالب دیگر اینکه رسانه های ایتالیایی و توتو مرکاتو نیز چندی پیش خبر از انتقال آندره آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی و اسبق استقلال به تیم الغرافه در فصل آینده داده بودند که به نظر می رسد در صورت شکل گیری این انتقال با توجه به اعتمادی که استراماچونی در دوره حضورش در استقلال به قایدی داشته، او شرایط مناسبی را در این صورت دنبال کند.

از سویی دیگر با توجه به دستگیری یکی از اعضای متمول هیات مدیره استقلال بعید نیست استقلال برای تامین بخشی از منابع اقتصادی فصل بعد خود چشم به مبلغ رضایت نامه دلاری ستاره خود داشته باشد و باید دید در ادامه چه سرنوشتی در انتظار مهدی قایدی خواهد بود.

منبع: عصر ایران
انتشار: 20 خرداد 1400 بروزرسانی: 20 خرداد 1400 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 586

به "پیشنهاد جدی از قطر برای قایدی؛ ستاره استقلال شاگرد استراماچونی می گردد؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد جدی از قطر برای قایدی؛ ستاره استقلال شاگرد استراماچونی می گردد؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید