قاسم پور: از کسب اولین مدال جهانی بسیار خوشحالم

به گزارش آیان کتاب، به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون کشتی، کامران قاسم پور دارنده مدال طلای وزن 92 کیلوگرم رقابت های دنیای نروژ با بیان این مطلب اضافه نمود: سال هاست که در سطح اول کشتی کشورمان به رقابت می پردازم، اما متأسفانه فرصت حضور در رقابت های قهرمانی دنیا را پیدا نکرده بودم. خوشحالم که توانستم در وزن تازه به مسابقات دنیای اعزام شده و اولین مدالم از این رقابت ها را به سینه بزنم. سقف آرزوهای من در همین یک مدال خلاصه نمی گردد و تمام کوشش خود را به کار خواهم گرفت تا به تعداد مدال هایم در رقابت های قهرمانی دنیا اضافه کنم و در نهایت بتوانم مدال خوش رنگی از مسابقات المپیک را هم به سینه بزنم.

قاسم پور: از کسب اولین مدال جهانی بسیار خوشحالم

دارنده مدال طلای دنیا توضیح داد: حریفان سرسختی در این رقابت ها به روی تشک آمدند که در صدر همه آن ها جی دن کاکس آمریکایی و کوربان اف روسی قرار داشتند. خوشبختانه توانستم با بررسی درستی که کادرفنی از نحوه مبارزات آن ها به دستم دادند، دقیقاً به گونه ای مبارزه کنم که نتیجه کشتی را به نفع خودم به انتها برسانم. تمرینات علمی و هدفمندی که در دستور کار کادرفنی قرار داشت باعث شد تا در روز مسابقات به خوبی و به موقع به فرم ایده آل برسم و بتوانم مقابل حریفان به رجحان برسم.

قاسم پور که با سایت فدراسیون کشتی تبادل نظر نموده است، در انتها اعلام کرد: من اهل روستاهای شهرستان جویبار هستم و هر چه دارم از دعای خیر مردم و پدر و مادرم است. از مردم خوب کشورم، هم استانی ها و همه جویباری ها سپاسگزارم که همیشه عاشقانه کشتی را دنبال و از کشتی گیران حمایت می نمایند. امیدوارم با کسب این مدال دل همه آن ها را شاد نموده باشم و لبخند را بر لبان آن ها نشانده باشم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 آبان 1400 بروزرسانی: 1 آبان 1400 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 772

به "قاسم پور: از کسب اولین مدال جهانی بسیار خوشحالم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قاسم پور: از کسب اولین مدال جهانی بسیار خوشحالم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید