کال آو دیوتی سال جاری ظاهرا Modern Warfare 3 خواهد بود

به گزارش آیان کتاب، مجموعه ندای وظیفه (Call of Duty) را می توان محبوب ترین مجموعه شوتر در دنیای گیمینگ دانست. با عرضه نامناسب عناوین اخیر مجموعه بتلفیلد (Battlefield)، ندای وظیفه بی رقیب شده و شرکت سازنده نیز از آن نهایت استفاده را می نماید. یکی از استراتژی های نو اکتیویژن (Activision) عرضه عناوین نو با نام های قدیمی این مجموعه است. برای مثال مجموعه جنگاوری مدرن (Modern Warfare) به نوعی بازسازی شده و از نام آن ها برای عرضه بازی های نو ندای وظیفه استفاده شده است.

کال آو دیوتی سال جاری ظاهرا Modern Warfare 3 خواهد بود

حال نوبت به شماره 3 مجموعه جنگاوری مدرن رسیده است. یکی از منابع داخلی اطلاع داده که اکتیویژن در حال همکاری با شرکت Sledgehammer برای ساخت بازی بعدی مجموعه ندای وظیفه است. البته امکان دارد که چندین استودیوی مختلف به طور همزمان روی یکی از بازی های ندای وظیفه کار نمایند.

در سال 2023 ما شاهد ارتقاء بازی جنگاوری مدرن 2 بودیم و اکتیویژن بیشتر تمرکز خود را روی بهتر کردن تجربه جنگاوری مدرن 2 گذاشت. حال نوبت به عرضه یک بازی تازه از مجموعه ندای وظیفه رسیده است. جنگاوری مدرن 3 دنباله شماره 2 بوده و یک عنوان بسیار کامل است. در این بازی حالت های داستانی، چند نفره و زامبی هم وجود دارد.

بازی جنگاوری مدرن 3 نیز یک نقشه بتل رویال خواهد داشت که با وارزون 2.0 مشترک است. این نقشه Las Almas نام داشته و یک نقشه بسیار کامل است. البته این محتوای تازه هنوز به طور رسمی معرفی نشده ولی تخمین زده می گردد تا اواخر پاییز سال جاری عرضه گردد. اکتیویژن تمرکز زیادی را روی حالت زامبی هم گذاشته است. به همین علت یکی از نقاط قوت بازی جنگاوری مدرن 3 بخش زامبی آن خواهد بود. یکی از بحث های دیگر در شرکت اکتیویژن این است که آیا بخش زامبی را وارد عناوین رایگان بکند یا نه. این شرکت در اصل باید ببیند که کدام حالت برایش بیشتر سود دارد.

اطلاعات کلیدی جنگاوری مدرن 3

  • تاریخ آغاز نسخه بتای بازی: از 14 مهر تا 18 مهر 1402
  • دسترسی اولیه به بخش داستانی: 11 آبان سال 1402
  • عرضه کامل: 19 آبان 1402
  • عرضه فصل اول بازی به همراه نقشه تازه برای وارزون: اواخر پاییز 1402

اکتیویژن برای چند سال آغاز به آزمون و خطا کرد تا توانست روند صحیح را برای مجموعه ندای وظیفه انتخاب کند. پس از عرضه دوباره عناوین قدیمی این شرکت مثل جنگاوری مدرن 1، مجموعه ندای وظیفه دوباره محبوب شد. همین باعث شد که اکتیویژن به جای نوآوری، کوشش کند عناوین قبلی خود را بهتر نموده و وارد پلتفرم های تازه بکند.

منبع: Insider Gaming

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 25 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 25 اردیبهشت 1402 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 1185

به "کال آو دیوتی سال جاری ظاهرا Modern Warfare 3 خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کال آو دیوتی سال جاری ظاهرا Modern Warfare 3 خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید