4 روش برای حل معضل بخار ناشی از ماسک برای عینکی ها

به گزارش آیان کتاب، خبرنگاران : معضلی که در روزهای کرونایی برای عینکی ها هنگام پوشیدن ماسک وجود دارد این است که بخار نفسشان موجب ایجاد بخار روی شیشه عینکشان می شود و دید آنها را با مشکل روبه رو می کند.

4 روش برای حل معضل بخار ناشی از ماسک برای عینکی ها

به گزارش خبرنگاران به نقل از باشگاه خبرنگاران: استفاده از ماسک در حال حاضر به ویژه در فروشگاه ها، سوپرمارکت ها، مراکز خرید و حمل و نقل عمومی اجباری است اما استفاده از ماسک برای افراد عینکی به یک چالش بزرگ تبدیل شده و این افراد شکوه های بسکمک از جمله تراکم بخار بر روی شیشه عینک هنگام استفاده از ماسک دارند که این خود باعث تاری دید می شود.

همچنین در نتیجه رقابت ماسک و عینک برای قرار دریافت در ناحیه مخصوصی از بینی ممکن است یکی از این دو دچار لغزش شده و در محل خود ثابت نشود که این برای بسکمک از افراد آزار دهنده است.

- ماسک باید کاملاً متناسب با صورت شما باشد و خیلی محکم روی بینی و گونه های شما قرار گیرد، زیرا این امر باعث کاهش میزان نشت تنفس که همان عامل تشکیل بخار بر شیشه عینک است می شود.

- بهتر است بند ماسک را به جای وصل کردن به پشت گوش به اطراف عینک ببندید، فقط هنگام برداشتن عینک باید مراقب باشید، زیرا ماسک به آن متصل است.

- می توانید ماسک خود را به بالای بینی بکشید و عینک را روی آن قرار دهید. این کار به بسته شدن ماسک در اطراف بینی کمک می کند و مانع خروج هوای گرم نفس ها و تبخیر بخار روی شیشه عینک جلوگیری می کند.

- همچنین می توانید با استفاده از یک تکه نوار جراحی ماسک را روی بینی خود ثبات کنید.

در این گزارش تعدادی ماسک مناسب برای افراد عینکی را معرفی کرده که می تواند این افراد را از شر مشکلاتشان خلاص کند.

انواع ماسک مناسب برای افراد عینکی

ماسک ضد باکتری با بند های قابل تنظیم

ماسک مخصوص عینک

ماسک دارای بند برای بینی

ماسک با بند بینی و نوار های قابل تنظیم

ماسک تهیه شده از پارچه ضد بخار

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 6 آذر 1399 بروزرسانی: 6 آذر 1399 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 223

به "4 روش برای حل معضل بخار ناشی از ماسک برای عینکی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 روش برای حل معضل بخار ناشی از ماسک برای عینکی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید