حسام منظور مقابل دوربین سریال اربعین

به گزارش آیان کتاب، مجموعه تلویزیونی نجلا به کارگردانی خیرالله تقیانی پور، تهیه کنندگی سعید سعدی و با بازی حسام منظور پنج شنبه در بوستان ولایت جلوی دوربین می رود.

حسام منظور مقابل دوربین سریال اربعین

به گزارش خبرنگاران به نقل از سیما فیلم، خیرالله تقیانی پور که سابقه کارگردانی تئاتر را در کارنامه خود دارد، اولین سریال تلویزیونی خود را با موضوع جوانان و خانواده روز پنج شنبه (29خرداد) جلوی دوربین می برد.

تقیانی پور با اعلام خبر تصویربرداری درباره داستان سریال گفت: قصه عاشقانه در بستر درام و حول موضوع امام حسین (ع) و عاشورا روایت می گردد. قصه طراحی شده پرتعلیق و پر کشمکش است که در سال 58 می گذرد و تحولات جامعه، یک سال بعد از انقلاب و یک سال قبل از جنگ تحمیلی در کار دیده می گردد.

او درباره فیلمنامه و ارتباط با نویسندگان شرح داد: جلسات متعددی با آقایان سید حسین امیرجهانی و مهدی حمزه داشتم و به اشتراکات خوبی رسیدیم و منجر به نگارش سریال توسط عزیزان شد.

این تهیه کننده در پاسخ به این سوال که برای اولین تجربه ساخت سریال چه تمهیداتی برای اقبال مخاطب اندیشیدید گفت: تجربه سریال سازی در رسانه ملی نشان داده هرگاه مجموعه با مضمون خانواده و جوان آماده گردد، با اقبال روبرو شده که ما هم تلاشمان این است که این فاکتورها برای جذب بیننده را رعایت کنیم.

تقیانی پور درباره فرایند ساخت و ساز دکور برای سریال شرح داد: برای نمایش مناسب دهه 50 مجبور به دکورسازی بودیم. بخشی از دکورها در بوستان ولایت آماده شده و بخشی در هشتگرد که کار با حضور حسام منظور (عبد)، سارا رسول زاده، سوگل طهماسبی (ثریا) و مصطفی ساسانی در بوستان ولایت جلوی دوربین می رود. بعد از تصویربرداری این بخش ها راهی آبادان و خرمشهر خواهیم شد تا بخش های جاده ای و پیاده روی اربعین را تصویربرداری کنیم.

نجلا به همت شبکه سه و مرکز سیمافیلم فراوری و برای ایام اربعین در نظر گرفته شده است.

تا به امروز آزیتا حاجیان، حسام منظور، راهنمایی هاشمی، ملیکا شریفی نیا، سارا رسول زاده، سوگل طهماسبی، سیروس همتی، سید مهرداد ضیایی، مصطفی ساسانی، جواد پورزند، علی غابشی و مرتضی شاکر برای بازی در نقش های این مجموعه معرفی شدند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 3

به "حسام منظور مقابل دوربین سریال اربعین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسام منظور مقابل دوربین سریال اربعین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید