ربیعی: دولت حق العمل فروش جایگاه داران سوخت را افزایش می دهد ،

به گزارش آیان کتاب، سخنگوی دولت گفت: امروز دولت تصمیم گرفت از ابتدای سال 1399 حق العمل فروش هر لیتر بنزین و نفت گاز را به ترتیب 1250 ریال و 700 ریال معین کند.

ربیعی: دولت حق العمل فروش جایگاه داران سوخت را افزایش می دهد ،

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، علی ربیعی سخنگوی دولت پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مدتی بود که جایگاه داران درخواست داشتند دریافتی شان افزایش پیدا کند و ناراضی بودند. امروز دولت تصمیم گرفت از ابتدای سال 1399 حق العمل فروش هر لیتر بنزین و نفت گاز را به ترتیب 1،250 ریال و 700 ریال تعیین کند. این افزایش قطعاً تأثیری در دریافتی جایگاه داران خواهد داشت.

ربیعی اضافه کرد: دولت تصمیم گرفت نحوه تأمین این پول از محل منابع دولتی پرداخت گردد و به هیچ وجه تأثیری در قیمت بنزین و گازوئیل نداشته باشد.

وی اضافه کرد: درخواستی هم عشایر ما در استان اردبیل داشتند و سال ها این مساله محل منازعه و نگرانی بود. خصوصی سازی در منطقه دشت مغان اجرا شده بود و آن هایی که به صورت عرفی در آنجا کار می کردند، نگرانی هایی داشتند. امروز دولت تصمیم گرفت 4 هزار و 262 هکتار از اراضی شرکت کشت و صنعت دامپروری مغان را از اراضی شرکت تفکیک و به وزارت جهاد منتقل گردد و از طریق وزارت جهاد کشاورزی به عشایر و بهره برداران عرفی منطقه با همکاری استانداری اردبیل واگذار گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 آبان 1399 بروزرسانی: 6 آبان 1399 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 158

به "ربیعی: دولت حق العمل فروش جایگاه داران سوخت را افزایش می دهد ،" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ربیعی: دولت حق العمل فروش جایگاه داران سوخت را افزایش می دهد ،"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید