قیمت مسکن در نواب گران تر است یا بریانک؟

به گزارش آیان کتاب، تهران (پانا) - بر اساس آگهی های مسکن دیوار و قیمت آپارتمان در تهران، فهرستی از میانه قیمت خرید یک متر مربع آپارتمان مسکونی در برخی از محلات غربی تهران به دست آمده است. کدام محله منطقه 9 و 10 شهرداری ارزان تر است؟

قیمت مسکن در نواب گران تر است یا بریانک؟

به گزارش تجارت نیوز، بنا بر داده های دریافتی از آگهی های سایت دیوار و قیمت مسکن در تهران، فهرستی از میانه قیمت خرید مسکن در برخی از محلات تهران به دست آمده است.

در بین محلات منطقه 9 و 10 شهرداری تهران، محله نواب با میانه قیمت 18 میلیون تومان و بریانک با قیمت 19 میلیون تومان از محلات ارزان قیمت هستند.

بر اساس جدول زیر، گران ترین محلات برای خرید خانه در منطقه ها 9 و 10 شهرداری تهران، محله دکتر هوشیار با میانه قیمت 27 میلیون تومان است.

میانه قیمت مسکن در محله جی 20 میلیون تومان و در جیحون و هاشمی 22 میلیون تومان ثبت شده است. محلات سلسبیل و استاد معین با میانه قیمت 24 میلیون تومان ثبت شده است.

محله آذربایجان با میانه قیمت 26.9 میلیون تومان برای خرید یک متر مربع آپارتمان مسکونی از دیگر محلات گران قیمت در جدول زیر است.

در جدول زیر میانه قیمت خرید آپارتمان در برخی از محلات منطقه 9 و 10 شهرداری تهران را مشاهده می کنید.(قیمت ها بر اساس آگهی های سایت دیوار است.)

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 9 دی 1400 بروزرسانی: 9 دی 1400 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 848

به "قیمت مسکن در نواب گران تر است یا بریانک؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت مسکن در نواب گران تر است یا بریانک؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید