معاون حقوقی پرسپولیس: 6 دانگ ساختمان متعلق به پرسپولیس است نه فدراسیون فوتبال

به گزارش آیان کتاب، معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: با مدارکی که داریم، 6 دانگ مدارک ساختمان باشگاه متعلق به پرسپولیس است و به فدراسیون تعلق ندارد.

معاون حقوقی پرسپولیس: 6 دانگ ساختمان متعلق به پرسپولیس است نه فدراسیون فوتبال

جهت دریافت خدمات پتینه نقاشی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگاران، ایمان حسین پور در نشست خبری آنلاین امروز گفت: خیلی به دنبال مصاحبه نبودم و خارج از رسانه باشگاه صحبت ننموده ام. مباحث حقوقی عموما حاشیه سازی می نماید و حضور من در این نشست خبری به دلیل دستور مدیرعامل بوده تا شفاف سازی کنیم و طرفداران و اصحاب رسانه اطلاعات دقیق را از بعضی پرونده ها به دست بیاورند.

وی ادامه داد: وقتی به باشگاه آمدم از یک تیم حقوقی توانمند یاری گرفتم و تشکر می کنم از آنها که هیچ چشمداشتی ندارند و فقط به من و باشگاه یاری می نمایند. حدد 7-8 وکیل حضور دارند و 80 پرونده در باشگاه است. درباره بسیاری از آنها پیش از این اقدامی صورت نگرفته و ما با اصرار هیئت مدیره بعضی از پرونده ها را استارت زدیم. پرونده ای داریم که بالغ بر 5 میلیارد تومان بدهی بوجود آورده بود که مجددا اعاده دادرسی دادیم و توقف اجرای این آرا را خواستیم. در بسیاری از این پرونده ها آرایی که صادر شده ما اغنا نشدیم و مجبور شدیم که دوباره کار کنیم.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در خصوص پرونده شستا و اینکه از طرف فدراسیون فوتبال و این شرکت اعلام شد این پرونده بسته شده ولی مجددا مباحثی در این خصوص مطرح شده است، گفت: وقتی به باشگاه آمدیم پرونده ای به ما داده نشد و ما پرونده به پرونده سعی کردیم تا اطلاع کسب کنیم. ناگهان با خبری روبرو شدیم که شستا 3 دانگ باشگاه را توقیف نموده است. بعد از این اتفاق پیگیر شدیم و یکسری فایل های تصویری را دیدیم که مسئولان شستا گفتند مطالبات مان را گرفتیم. این صحبت ها دلگرمی برای ما بود مبنی بر اینکه خبری که در فضای مجازی منتشر شده درست نبوده است.

حسین پور اضافه نمود: وقتی با معاون اجرایی باشگاه صحبت کردیم قرار شد از فدراسیون پیگیری نمایند. فدراسیون هم اظهار داشت مسئله ای در خصوص این پرونده وجود ندارد. در خصوص ساختمان باشگاه به مدارک خوبی دست پیدا کردیم که کل ساختمان در زمان ریاست آقای دادکان برای باشگاه پرسپولیس خریداری شده و اینطور نبوده که برای فدراسیون باشد و بگویند باشگاه پرسپولیس در این ساختمان مستقر گردد. این باشگاه برای پرسپولیس خریداری شده و بسیاری از مبالغ آن توسط باشگاه پرداخت شده است.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس توضیح داد: تابلویی در ورودی باشگاه نصب شده که صراحتا گفته توسط دادکان برای باشگاه پرسپولیس خریداری شده است. این ساختمان متعلق به پرسپولیس و طرفداران آن است. این راستا طی شد تا دوباره خبری جدید آمد که شستا 3 دانگ را برای خودش نموده است. تا این لحظه نمی دانیم این خبر درست است یا نه و یک خط به ما گزارش نداده اند. سند این ساختمان هنوز به نام فدراسیون است و به نام پرسپولیس نخورده است اقدامات قضایی مان را نموده ایم تا اگر این موضوع صحت داشته باشد پیگیر موضوع باشیم. هنوز چیزی به ما ابلاغ نشده است. شستا موضوعی را به ما نگفته و فدراسیون هم نامه ای نزده است. نامه زده ایم که اگر امکان حل این موضوع وجود دارد، بتوانیم ورود جدی داشته باشیم تا از منافع مان دفاع کنیم. تیم مدیریتی باشگاه تمام تلاشش را انجام می دهد که ثبات و آرامش فکری هم برای کادرفنی و بازیکنان تیم و هم طرفداران بوجود بیاید. از نظر بنده با مدارکی که داریم، 6 دانگ مدارک ساختمان باشگاه متعلق به پرسپولیس است و به فدراسیون تعلق ندارد که شستا بخواهد برای خودش به نام بزند.

حسین پور در خصوص پرونده شکایت فدراسیون هند و باشگاه گوا از باشگاه پرسپولیس گفت: اشتباهی که رخ داده، توسط باشگاه پرسپولیس نبوده ولی به محض اینکه این رخ داد، ورود کردیم و صرف نظر از اینکه آن پست از فضای مجازی پاک شد، نامه نگاری رسمی با فدراسیون هند و باشگاه گوا انجام دادیم. به هر حال فدراسیون هند قانع نشد و شکایت کرد. ما هم لایحه را فرستادیم و AFC از ما درخواست کرد که دوباره لایحه را ارسال کنیم. در این بحث اگر کلاه مان را قاضی کنیم، تمام مسئولان باشگاه دلجویی کردند. کار در حال اجرا است و باید صبر کنیم و ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد. ضمن اینکه در مباحث حقوقی نمی توانیم وارد جزئیات شویم.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در ادامه با اشاره به پرونده استوکس و خلیل زاده نیز گفت: بحث استوکس و خلیل زاده هم در جریان است. استوکس از باشگاه شکایت نموده بود، ما هم دعوای متقابل انجام دادیم و درخواست غرامت کردیم. فعلا این پرونده در جریان است.

وی ادامه داد: در خصوص خلیل زاده، از نظر ما صلاحیت با مرجع داخلی است. کمیته استیناف این صلاحیت را تأیید نموده و گفته کمیته شرایط صلاحیت رسیدگی به این پرونده را دارد، اما مجدداً کمیته شرایط اعلام نموده با توجه به اینکه بازیکن به باشگاه خارجی رفته ما صلاحیت نداریم. وقتی بحث فسخ قرارداد بازیکن ایرانی با باشگاه داخلی را مطرح می کنیم، عنصر خارجی وجود ندارد. این موضوع در صلاحیت مراجع داخلی است و قوانین داخلی در آن به آن مربوط است.

حسین پور بیان کرد: ریاست کمیته شرایط هم مصاحبه نموده بود که کمیته استیناف گفته ما صلاحیت نداریم. اعتراض کردیم و در کمیته استیناف این موضوع در حال رسیدگی است. علاقه ای نداریم پرونده ها را به موازات در مراجع داخلی و بین المللی پیگیری کنیم، ولی شواهدی موجود است که وقتی باشگاه خارجی به بازیکن پیشنهاد داده، خلیل زاده با ما قرارداد داشته است. می خواهیم علیه باشگاه الریان هم اقداماتی انجام دهیم و اگر این کار را انجام دهیم صلاحیت با مراجع بین المللی است، اما در کمیته شرایط ما با باشگاه الریان کار نداشتیم و بحث ما این بود که فسخ قرارداد قانونی بود یا خیر. حتی در مقرراتی که در کمیته شرایط است، این قانون را داریم که اگر یک طرف خارجی بود صلاحیت دارد. اگر کمیته شرایط صلاحیت ندارد پس چرا در قانون آمده است؟

حسین پور درباره آخرین شرایط پرونده کالدرون در دادگاه CAS یادآور شد: این پرونده هم در جریان است. نامه ای دریافت کردیم که تا تاریخ 30 اردیبهشت فرصت صدور رأی تمدید شده است. به زودی حکم این پرونده صادر می گردد و دفاعیات هم قبلا اجرا شده است. وقتی یک حکم صادر می گردد، مراجع جدید به مدارک جدید توجه نمی نمایند و به مدارک قبلی رسیدگی می نمایند، در این پرونده هم تیم حقوقی قبل لایحه را ارائه داده بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 خرداد 1400 بروزرسانی: 6 خرداد 1400 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 571

به "معاون حقوقی پرسپولیس: 6 دانگ ساختمان متعلق به پرسپولیس است نه فدراسیون فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون حقوقی پرسپولیس: 6 دانگ ساختمان متعلق به پرسپولیس است نه فدراسیون فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید