نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک دستگیر شد

به گزارش آیان کتاب، تهران (پانا) - رئیس اتحادیه مشاوران املاک از دستگیری حسام الدین عقبایی نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران اطلاع داد.

نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک دستگیر شد

به گزارش صداوسیما، رئیس اتحادیه مشاوران املاک از دستگیری حسام الدین عقبایی نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران اطلاع داد. مصطفی قلی خسروی با تأیید دستگیری حسام عقبایی گفت: وی روز چهارشنبه در منزلش دستگیر شده و سپس به دفاتر حقوقی برده شد و پس از بازرسی دفاتر حقوقی وی از سوی مأموران، به همراه آن ها به اتحادیه املاک تهران آورده شده و سپس مأموران وی را با خود بردند.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران با بیان اینکه هر کس در هر مقام و سِمَتی باید جوابگوی اعمال خود باشد اضافه کرد: چندی قبل از سوی کمیسیون ماده 39 اتاق اصناف گزارشی از کوتاهی های عقبایی برای ما ارسال شد که ما هم برای کمیسیون مربوط در اتاق اصناف ارجاع دادیم و کمیسیون مربوط باید حکم برکناری وی از مقامش را در اتحادیه صادر می کرد، اما مشمول مرور زمان شد و به تأخیر افتاد.

خسروی همچنین ممنوع الخروجی خود را پس از دستگیری عقبایی تکذیب کرد و گفت: بعد از دستگیری عقبایی بعضی رسانه ها تماس گرفتند و از بنده خواستند در نشستی خبری از خود دفاع کنم که گفتم وقتی خطایی نکردم از چه چیزی دفاع کنم؟

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 29 بهمن 1399 بروزرسانی: 29 بهمن 1399 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 381

به "نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک دستگیر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک دستگیر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید