ژورکائف: مردم فرانسه از پاری سن ژرمن متنفرند، آمدن مسی شاید کمی از این تنفر بکاهد

به گزارش آیان کتاب، ستاره سابق تیم ملی فرانسه می گوید پاری سن ژرمن با خرید بازیکنی مانند لیونل مسی ممکن است بتواند تا حدودی از مقدار تنفری که بسیاری از مردم فرانسه نسبت به این تیم دارند بکاهد.

ژورکائف: مردم فرانسه از پاری سن ژرمن متنفرند، آمدن مسی شاید کمی از این تنفر بکاهد

به گزارش خبرنگاران، اضافه شدن بازیکنانی مانند لیونل مسی، اشرف حکیمی، سرخیو راموس، جورجینیو واینالدوم و جان لوئیجی دوناروما به ترکیب پاری سن ژرمن در فصل جاری اگرچه این تیم را بیش از پیش در کانون توجه قرار داد اما به اعتقاد یوری ژورکائف، این موضوع شاید بتواند تنها بخش کمی از تنفری مردم فرانسه نسبت به باشگاه مرکز کشورشان کم کند.

ستاره سابق تیم ملی فرانسه که متولد لیون و در تیم هایی مانند موناکو و پاری سن ژرمن هم بازی نموده است (البته او برترین مقطع حرفه اش را در اینتر گذراند) با اعتراف به اینکه PSG فعلی با پاری سن ژرمنی که او در آن بازی می کرد بسیار فرق دارد، راجع به شرایط فعلی تیم تحت راهنمایی مائوریسیو پوچتینو به نشریه پائیس اسپانیا گفت: وقتی برای پاری سن ژرمن بازی می کنید، مثل این است که دارید با سایر مردم فرانسه می جنگید. مردم فرانسه از PSG متنفر هستند اما این شرایط در خصوص سایر تیم ها مانند مارسی صدق نمی نماید. مثلاً آنهایی که اهل مارسی نیستند از این تیم متنفر نیستند. درباره لیون هم همینطور است اما در خصوص PSG نه و این یک مورد بی مانند است.

ژورکائف درباره رویکرد مردم کشورش نسبت به PSG پس از ورود لیونل مسی هم گفت: درست است که پاری سن ژرمن پیش از این هم بازیکنانی مانند امباپه، نیمار یا مارکینیوش را داشت اما مسی فوتبالیست شماره یک جهانست. من فکر می کنم که ورود او تا حدودی بتواند نوع نگاه ها نسبت به پاری سن ژرمن را تغییر دهد اما باز هم مطمئن نیستم. چیزی که می دانم این است که من هرگز نشنیده ام کسی از مسی بد بگوید. او بازیکی است که مردم تمام جهان دوست دارند بازی هایش را ببینند و دوست دارند که پیروز باشد. اینکه فوتبالیستی اینقدر محبوب مردم باشد باورنکردنی است.

ژورکائف درباره لیون، دیگر تیمی که در آن توپ زد و تفاوت های آن با PSG هم گفت: لیون تیمی قدرتمند ساخته است و روی طرفداران فوق العاده اش حساب می نماید. با این حال سبک بازی این دو تیم با توجه به مهره هایی که دارند فرق دارد. لیون تیمش را بر بستر محصولات آموزشگاه فوتبال قدرتمندش می سازد اما پاری سن ژرمن با خرید ستاره های عظیم تیمش را ساخته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 مهر 1400 بروزرسانی: 3 مهر 1400 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 744

به "ژورکائف: مردم فرانسه از پاری سن ژرمن متنفرند، آمدن مسی شاید کمی از این تنفر بکاهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ژورکائف: مردم فرانسه از پاری سن ژرمن متنفرند، آمدن مسی شاید کمی از این تنفر بکاهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید