اماکن ورزشى در اختیار قرارگاه پشتیبانى شهید سلیمانى قرار می گیرد

به گزارش آیان کتاب، تمامى ظرفیت ها و امکانات وزارت ورزش و جوانان در اختیار قرارگاه پشتیبانى شهید حاج قاسم سلیمانى قرار خواهد گرفت

اماکن ورزشى در اختیار قرارگاه پشتیبانى شهید سلیمانى قرار می گیرد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، دکتر کولیوند، رئیس قرارگاه پشتیبانى طرح آموزش، بیماریابى و جداسازى مدیریت کرونا، به جهت استفاده از ظرفیت و امکانات مجموعه هاى ورزشى، در راستاى توسعه اهداف این قرارگاه با دکتر سلطانى فر وزیر ورزش و جوانان ملاقات و مصاحبه کرد.

در این ملاقات که غروب امروز 5 آذرماه 99، در محل وزارت ورزش و جوان برگزار گردید، دکتر کولیوند ابتدا از همکارى هاى مستمر آن وزارتخانه با سازمان اورژانس کشور در راستاى خدمت رسانى به هموطنان تقدیر و تشکر کرد و گفت: وزیر محترم و همه همکاران وزارت ورزش و جوانان در زمان بحران، همواره در کنار سازمان اورژانس کشور بوده و امکانات خود را در اختیار این سازمان قرار داده است و همواره از پیشتازان یاری در مواقع بحران به ما و مردم عزیزمان بوده اند.

وى افزود: در زمان سیل و زلزله هاى اخیر نیز وزارت ورزش، با در اختیار گذاشتن مجموعه ها و اماکن ورزشى به سازمان اورژانس کشور، جهت خدمات رسانى سریع تر و همچنین به مردم، بعنوان مکانى امن جهت پناهگاه، برگ زرینى در پرونده خود ثبت نموده است و این خود جاى تقدیر دارد.

دکتر کولیوند افزود: وزارت ورزش در مجموعه هاى ورزشى سراسر کشور، محل هایى مناسب را براى احداث پایگاه در نظر گرفت که این امر خود باعث، توسعه و افزایش کیفیت خدمات رسانى سازمان اورژانس کشور به هموطنان شده است.

وى در ادامه این ملاقات، اهداف و سیاست هاى قرارگاه پشتیبانى شهید حاج قاسم سلیمانى را تشریح کرد و یکى از اهداف اصلی آن را حفظ کرامت و ارزش هموطنان خواند.

دکتر سلطانى فر وزیر محترم ورزش و جوانان، در این نشست اهداف و سیاست هاى قرارگاه پشتیبانى طرح آموزش، بیماریابى و جداسازى مدیریت کرونا را ارزشمند شمرد و ضمن ابراز خرسندى از همکارى با این طرح، قول مساعد داد که تمامى خوابگاه ها، محیط هاى سیاحتى، اقامتى و سالن های ورزشى تحت امر آن وزارتخانه در سراسر کشور، در اختیار قرارگاه پشتیبانى شهید حاج قاسم سلیمانى قرار خواهد گرفت.

وى افزود: در همکارى و همراهى با قرارگاه پشتیبانى شهید حاج قاسم سلیمانى که هدف آن خدمت به مردم شریف ایران است، هیچگونه محدودیتى نخواهیم داشت و در نامه اى به تمامى معاونین، ادارات کل و نمایندگان تحت امر وزارت ورزش در تمامى استان ها، دستور همکارى با سازمان اورژانس کشور در این طرح عظیم و ملى را با تمامى امکانات و ظرفیت ها، خواهم داد و فورًا طی نامه ای دستورات خود را بصورت مکتوب برای اقدام همکاری صادر نمودند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 دی 1399 بروزرسانی: 10 دی 1399 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 293

به "اماکن ورزشى در اختیار قرارگاه پشتیبانى شهید سلیمانى قرار می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اماکن ورزشى در اختیار قرارگاه پشتیبانى شهید سلیمانى قرار می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید