مقاله: از اینجا بعد اقامتگاهی وجود ندارد!

به گزارش آیان کتاب، بودن و زندگی کردن در الرت در کانادا هم فوق العاده و هم بسیار عالی و هیجان انگیز است، ولی باید بدانید که چطور خودتان را سرگرم نگه دارید وگرنه خیلی زود دچار افسردگی می شوید. یکی از آفیسرهایی که در این منطقه است به نام سرج اولت در این باره می گوید: ما سعی می کنیم تا در ساعت های بیکاری، افراد را با هم آشنا کنیم و بین آن ها ارتباط برقرار کنیم تا بتوانیم همه با هم از پس شرایط سخت این جا بربیاییم.

مقاله: از اینجا بعد اقامتگاهی وجود ندارد!

به گزارش مجری سفرهای گردشگری: الرت در کانادا در حدود 800 کیلومتری قطب شمال واقع شده است و جامعه ای که در این منطقه زندگی می نمایند، شمالی ترین سکونتگاه دائمی انسانی در جهان را تشکیل می دهند. نزدیک ترین منطقه مسکونی دیگری که به الرت نزدیک باشد، در 540 کیلومتری جنوب آن در گرینلند واقع شده است در حالیکه نزدیک ترین شهر کانادایی بیشتر از دو هزار کیلومتر از آن دورتر است! الرت به میزان ای به قطب شمال نزدیک است که حتی نمی تواند به ابزارهای ارتباطی هم متصل گردد چرا که مدار آن ها در پایین تر افق واقع شده است.

با این حال باید بدانید که علیرغم شرایط بسیار متفاوت زندگی در این منطقه، ده ها نفر در این منطقه از زمین زندگی می نمایند. خوشبختانه، الرت خانه دائمی آن ها نیست بلکه آن ها این منطقه را برای کار انتخاب نموده اند. این انسان های سرد که به آن ها لقب یخی های منتخب داده شده است، افرادی از نیروی ارتش کانادا هستند که در واقع یک ایستگاه در این منطقه درست کر ده اند تا بتوانند شرایط الرت را مورد تحقیق و آنالیز قرار بدهند.

منبع مقاله: از اینجا بعد اقامتگاهی وجود ندارد!

انتشار: 13 دی 1400 بروزرسانی: 13 دی 1400 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 851

به "مقاله: از اینجا بعد اقامتگاهی وجود ندارد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: از اینجا بعد اقامتگاهی وجود ندارد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید