نامزد اینترنتی دروغگو از آب در آمد!

به گزارش آیان کتاب، خانمی ناپدید شدن نامزدش را به پلیس گزارش کرد و کمی بعد متوجه شد که این مرد وجود ندارد و هویتش جعلی است.

نامزد اینترنتی دروغگو از آب در آمد!

به گزارش خبرنگار، به نقل از خبر نی؛ زنی پس از مراجعه به پلیس برای جستجوی نامزدش که ناگهان ناپدید شده بود در اداره پلیس با واقعیتی رو به رو شد که او را شوکه کرد. پلیس به او گفت که همچین شخصی وجود خارجی ندارد.

کاترین فرب می گوید که او دو سال با یک مرد نامزد بوده و قرار گذاشته بودند تا پس از انتها همه گیری کرونا مراسم ازدواجشان را برگزار کنند. این دو از طریق اینترنت باهم در ارتباط بودند و یکبار یکدیگر را ملاقات کردند. با شروع شیوع بیماری، مرد جوان به کاترین گفت که ممکن است علائم ویروس کرونا را داشته باشد و می خواهد به بیمارستان برود. مرد به بیمارستان رفت و به کاترین گفت که در آنجا بستری شده تا زودتر بهبود یابد. مدتی گذشت و مرد جوان ارتباطش را با کاترین قطع کرد و دیگر به تماس ها یا پیام های او پاسخ نداد و همین موضوع بیش از پیش کاترین را نگران کرد.

کاترین در این باره گفت: من ترسیدم و شروع به زنگ زدن به بیمارستان کرد، فکر کردم که اتفاق بدی برای او افتاده، اما او در بیمارستان نبود. کاترین متوجه شد که نامزدش به هیچ بیمارستانی مراجعه نکرده، بنابراین تصمیم گرفت با پلیس تماس بگیرد تا ناپدید شدن او را گزارش کند. شوک بزرگ زمانی به کاترین وارد شد که پلیس به او اطلاع داد این مرد که کاترین خبر ناپدید شدنش را گزارش کرده وجود خارجی ندارد. کاترین با انتشار ویدئویی در شبکه های اجتماعی در این باره توضیح داد: او نه تنها با بیماری و بستری شدن در بیمارستان من را فریب داد، بلکه دو سال درباره هویت واقعی خودش هم به من دروغ گفت.

ویدئوی کاترین پس از به اشتراک گذاشته شدن در اینترنت، نزدیک به 500 هزار لایک به دست آورد و برخی از کاربران برای کاترین نوشتند: او حتما ازدواج کرده و دیگر قادر به ادامه این رابطه نبوده است. ، دیگری نوشت: او ممکن است یک قاتل زنجیره ای باشد و خوشبختانه شما از دست او نجات پیدا کردید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 5 شهریور 1400 بروزرسانی: 5 شهریور 1400 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 712

به "نامزد اینترنتی دروغگو از آب در آمد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامزد اینترنتی دروغگو از آب در آمد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید