هشدار: واکسن ویروس کرونا ایمنی کامل ایجاد نمی کند

به گزارش آیان کتاب، رئیس کارگروه واکسن انگلیس امروز هشدار داد که واکسن کروناویروس ممکن است ایمنی کامل در برابر این بیماری را فراهم نکند.

هشدار: واکسن ویروس کرونا ایمنی کامل ایجاد نمی کند

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از دیلی میل، کیت بینگام، رئیس کارگروه واکسن انگلیس می گوید محتمل است هرگونه تزریق واکسن ضد کرونا فقط شدت علائم را کاهش دهد.

کیت بینگام امروز در جلسه ای به کمیته علوم و فناوری مجلس این کشور گفت: وی اطمینان دارد که دنیا تا اوایل سال 2021 نوعی از واکسن Covid-19 را توسعه خواهد داد، اما ممکن است این واکسن تنها شدت علائم را کاهش دهد.

رئیس کارگروه واکسن بریتانیا امروز هشدار داد که یک واکسن کروناویروس ممکن است ایمنی کامل در برابر این بیماری را فراهم نکند.

وی اضافه کرد: خوش بین نیستم که واکسن این بیماری بتواند افراد را از ابتلا به عفونت محافظت کند و به احتمال زیاد فقط شدت علائم را کاهش می دهد.

رئیس کارگروه واکسن انگلیس ادامه داد: ممکن است این حفره به قدری ضعیف باشد که افراد سالخورده برای مبارزه با بیماری مجبور به مصرف دو دوز از واکسن کووید 19 باشند.

واکسن Covid-19 به عنوان راهی شناخته شده است که می تواند دنیا را از شرایط فعلی همه گیری ویروس کرونا نجات و به قرنطینه و حفظ فاصله اجتماعی خاتمه دهد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 11 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 44

به "هشدار: واکسن ویروس کرونا ایمنی کامل ایجاد نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار: واکسن ویروس کرونا ایمنی کامل ایجاد نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید