پادووانی: روی ویلچر زندانی شدم و فقط وعده شنیدم، تا فهمیدند به فیفا شکایت کردم سراغم را گرفتند

به گزارش آیان کتاب، مدافع اسبق تیم فوتبال استقلال گفت: من استقلال را دوست دارم اما وقتی مسؤولان باشگاه فهمیدند پادووانی به فیفا شکایت نموده بلافاصله سراغم را گرفتند.

پادووانی: روی ویلچر زندانی شدم و فقط وعده شنیدم، تا فهمیدند به فیفا شکایت کردم سراغم را گرفتند

به گزارش خبرنگاران ، لئوناردو پادووانی در مورد آخرین شرایط خودش گفت: من سر حال هستم ولی روز به روز زندگی سختی دارم.

وی اضافه نمود: من قبل از مصدومیت نمی دانستم زندگی با ویلچر چقدر سخت است. نمی دانم در زندگی شما کسی هست که با ویلچر زندگی می نماید یا نه. الان که با شما صحبت می کنم در برزیل هوا بسیار خوب و خنک است، دوست دارم الان ورزش کنم ولی نمی گردد. من 2 سال و نیم است که منتظر باشگاه استقلال هستم که پولم را بدهند ولی آنها فقط قول می دهند.

مدافع برزیلی تاکید نمود: دو سال و نیم است که منتظر 100 هزار دلار هستم، من استقلال را دوست دارم اما وقتی آنها فهمیدند پادووانی به فیفا شکایت نموده بلافاصله صدایم زدند و سراغم را گرفتند، این خیلی زشت است. من بازیکن حرفه ای هستم و به پولم احتیاج دارم. مردم ایران و طرفداران استقلال خیلی خوب هستند ولی نمی دانم چگونه باشگاه با من این رفتار را انجام می دهد؟

پادوونی تاکید نمود: من از شما سوال می کنم سلامتی تان چه قیمتی دارد؟ اگر به من بگویید دوست داری به زندگی قبل از مصدومیت برگردی یا پول بگیری حتما زندگی قبل از مصدومیت را انتخاب می کردم. شما می دانید قیمت یک ویلچر چقدر است؟

وی ادامه دارد: من برای تهیه پیراهن، کتانی، صبحانه، نهار باید از همه یاری بگیرم ولی من نه می توانم کار کنم و نه پولی دارم. زندگی با ویلچر خیلی سخت است.

مدافع برزیلی در مورد اینکه فکر می نماید آیا این 100 هزار دلار را پرداخت می نماید گفت: آنها گفته اند این پول را پرداخت می نمایند ولی فیفا گفت 2-3 ماه صبر کن و اگر پرونده به نفع تو شد بیشتر از 100 هزار دلار دریافت خواهم کرد.حتی همه مردم و طرفداران استقلال گفتند تو شکایت کن تا پول بیشتری بگیری، آنها گفتند تو با پیراهن استقلال مصدوم شدی پس حقت است که پول بگیری.

وی که با رادیو تهران صحبت می کرد تاکید نمود: من بدون یاریِ گردن بند از زمین بلند شدم و به بیمارستان رفتم. این برای من خیلی خطرناک بود ولی این اتفاق برایم رخ داد. من قبل از مصدومیت می گفتم 2 سال دیگر بازی می کنم و در ایران می مانم تا در اینجا مربی شوم ولی الان هیچ چیزی ندارم. من به باشگاه استقلال می گویم که زندگی ام سخت است، همه چیز گران است، من نمی خواهم خانه بزرگی داشته باشم بلکه می خواهم زندگی سختم را بگذارنم.

پادووانی در مورد اینکه آیا ممکن است سلامتی اش را به دست بیاورد یا خیر گفت: خیلی سخت است که دوباره راه بروم. زندگی من روی ویلچر است و در واقع روی این ویلچر در زندان هستم. روز به روز با خدا حرف می زنم تا یاریم کند ولی الان نمی توانم بگویم خوب می شوم یا خیر.

مدافع برزیلی در مورد اینکه آیا به وی پیشنهاد همکاری شده بود یا خیر گفت: نه، همه این حرف را زدند ولی هیچکس کاری نکرد. باید با من تماس بگیرند و خواسته های من را بشنوند نه اینکه فقط در رسانه ها و اینستاگرام قول بدهند. این موضوع در زمان مدیریت قبل و الان اتفاق افتاده است.

وی با اعلام این موضوع که علاقه زیادی به طرفداران دارد یادآور شد: ایران وطن دوم من است، من همواره به مردم کشورم گفته ام که ایران مردمان خوبی دارد.دوست دارم دوباره به ایران برگردم ولی شاید این کار با این شرایط جسمانی من خیلی سخت باشد. مردم به وسیله اینستاگرام با من در ارتباط هستند و خیلی من را دوست دارند.

پادووانی تاکید نمود: امیدوارم هر چه زودتر این ویروس کرونا از ایران و جهان خارج گردد و مردم بتوانند زنگی خوبی داشته باشند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 26 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 2

به "پادووانی: روی ویلچر زندانی شدم و فقط وعده شنیدم، تا فهمیدند به فیفا شکایت کردم سراغم را گرفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پادووانی: روی ویلچر زندانی شدم و فقط وعده شنیدم، تا فهمیدند به فیفا شکایت کردم سراغم را گرفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید