پورموسوی: شکست فوتبال ایران به خاطر مصلحت اندیشی، فرار از قانون و ترس از برخی تیم هاست، آقای صالحی! صد درصد اشتباه کردی

به گزارش آیان کتاب، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: فوتبال ایران شکست می خورد، چون می خواهیم مصلحت اندیشی و از قانون فرار کنیم و از برخی تیم ها می ترسیم.

پورموسوی: شکست فوتبال ایران به خاطر مصلحت اندیشی، فرار از قانون و ترس از برخی تیم هاست، آقای صالحی! صد درصد اشتباه کردی

به گزارش خبرنگاران، سیداکبر پورموسوی پس از شکست 2 بر صفر تیم فوتبال پارس جنوبی جم مقابل استقلال در دیداری معوقه از هفته بیست وسوم لیگ برتر فوتبال، گفت: من به تیم استقلال، کادر فنی و بازیکنان این تیم تبریک می گویم که از فرصت های خود استفاده کردند و پیروز میدان شدند. تبریک اصلی من به کسانی است که شبانه این رأی را صادر و در حق پارس جنوبی جم و مردم جم و بوشهر اجحاف کردند.

وی ادامه داد: صالحی (رئیس کمیته استیناف) گفته با توجه به اینکه کمیته مسابقات به استقلال گفته بود بازیکنان کرونایی این تیم به 25 درصد می رسد و بازی لغو شده است، حکم به تجدید مسابقه می دهیم. من می گویم صد درصد اشتباه کرده ای! آن نامه دست ماست که بهافرایند در تاریخ 15 تیر، تأکید کرده که 25 درصد کرونایی های استقلال تأیید نشده است، 9 بازیکن این تیم کرونا داشتند و بقیه آنها باید برگردند. از این 9 بازیکن تست راستی آزمایی گرفته شد که چهار نفر از آنها کرونایی از آب درآمدند.

اگر اعتراض می کنیم، به خاطر این است که این بازیکنان می دانستند پیروزی 3 بر صفر حق مسلم آنهاست.، سرمربی پارس جنوبی ضمن بیان این جمله شرح داد: ما به کمیته مسابقات گفتیم به خاطر احترام به قانون حاضریم بازی کنیم، اما در زمان مناسب و بهتر. بازی ها فشرده است و ما بازیکنان مصدوم زیادی داشتیم. ما به زمان بازی اعتراض کردیم که اصلاً به آن گوش نکردند. به ما تا پایان وقت اداری روز پنجم مرداد برای ارائه مدارک زمان دادند که نتیجه آن روز چهارم مرداد صادر شد. به کسانی که شبانه رأی را درآوردند، تبریک می گویم.

پورموسوی خطاب به رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال گفت: آقای صالحی! از شما می خواهم نامه کمیته مسابقات به باشگاه استقلال مبنی بر اینکه تعداد بازیکنان کرونایی این تیم به 25 درصد رسیده است را نشان دهید. من نامه اصلی را در نشست خبری به همه نشان دادم و اینجا کسی مصلحت اندیشی کرده است. به همین خاطر است که فوتبال ایران، روز به روز شکست می خورد. به این دلیل که می خواهیم مصلحت اندیشی و از قانون فرار کنیم و از برخی تیم ها می ترسیم. ما فوتبال بازی کردیم و به تیم استقلال هم تبریک گفتیم.

وی با بیان اینکه باشگاه پارس قول داد با تمام آرامش و همکاری با کمیته داوران، میزبان خوبی باشد، خاطرنشان کرد: از بچه های هیئت فوتبال جم تشکر می کنم که با ما همکاری کردند، اما ما به تاریخ بازی و رأی صادر شده معترض بودیم.

سرمربی پارس جنوبی در مورد تغییرات ترکیب تیمش نسبت به دیدارهای قبلی اظهار داشت: با خستگی بچه ها و مصدومیت ها، نیاز داشتیم به بچه ها استراحت بدهیم. استقلال در نیمه اول صاحب توپ و میدان بود. در نیمه دوم، اما فرصت های گلزنی زیادی داشتیم و چند فرصت گلزنی، از جمله یک پنالتی را از دست دادیم. با این حال چیزی از ارزش های بچه ها کم نشد. از آنها خواستم به حاشیه ها نپردازند و درباره رأی صادر شده مصاحبه نکنند. از آنها از این بابت تشکر می کنم که وجود خود را گذاشتند و امیدوارم در دیدار بعدی جبران کنیم.

پورموسوی درباره دیدار هفته آینده تیمش مقابل شاهین شهرداری بوشهر گفت: تا آن بازی زمان داریم. دو مصدوم مقابل استقلال دادیم که به بازی بعدی نمی رسند. یک اخراجی هم داشتیم که دسته گل کمیته استیناف با رأیش بوده است. ما سه بازیکن اصلی خود را از دست دادیم و در این چند روز باید تیم را از لحاظ روانی و فیزیکی برگردانیم تا بازی خوبی برگزار کنیم. ما جایگاه خود را در جدول حفظ کردیم، اما مسابقات حساس شده است و امیدوارم بچه ها از بازی با شاهین، فرایند رو به رشد خود را ادامه دهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 80

به "پورموسوی: شکست فوتبال ایران به خاطر مصلحت اندیشی، فرار از قانون و ترس از برخی تیم هاست، آقای صالحی! صد درصد اشتباه کردی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پورموسوی: شکست فوتبال ایران به خاطر مصلحت اندیشی، فرار از قانون و ترس از برخی تیم هاست، آقای صالحی! صد درصد اشتباه کردی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید