اینترنت شاد برای ایرانسلی ها رایگان شد

به گزارش آیان کتاب، همزمان با شروع سال تحصیلی 1400، ایرانسل تعرفۀ اینترنت همراه و ثابت را برای استفاده از سامانۀ آموزش آنلاین شاد، رایگان کرد.

اینترنت شاد برای ایرانسلی ها رایگان شد

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، در راستای تحقق عدالت آموزشی و یاری به تسهیل فرآیندهای آموزش آنلاین، مطابق با سیاست های ابلاغی دولت سیزدهم در پی تعاملات صورت گرفتۀ وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با وزارت آموزش و پرورش، اینترنت مصرفی سامانۀ شاد، چه به وسیله اینترنت پرسرعت همراه و چه به وسیله اینترنت پرسرعت ثابت (TD-LTE) را برای تمامی مشترکان خود رایگان کرد.

مشترکان ایرانسل می توانند از بامداد 1 مهرماه 1400 تا اطلاع ثانوی، بدون احتیاج به تهیۀ بستۀ دیتا، به سامانۀ شاد دسترسی داشته باشند. اینترنت مصرفی این سامانه، در هنگام استفاده، برای تمامی کاربران رایگان است و در طول استفاده از سامانۀ شاد، اینترنت رایگان به صورت اتوماتیک و بدون احتیاج به شماره گیری کد دستوری، برای کاربران اعمال می گردد.

کاربران ضروری است هنگام استفاده از سامانۀ شاد، اطمینان حاصل نمایند که نرم افزارهای تغییر دهندۀ IP، روی دستگاهشان غیر فعال است، تا از نظر فنی، امکان تشخیص IPهای سامانۀ شاد و به طور اتوماتیک رایگان شدن اینترنت مصرفی، وجود داشته باشد.

ایرانسل پیش از این و در سال تحصیلی گذشته هم، با فراهم کردن امکانات دسترسی آسان به تحصیل آنلاین در شرایط کرونا، تعرفۀ استفاده از اینترنت سامانۀ شاد را برای معلمان و دانش آموزان رایگان نموده بود.

اولین اپراتور ارائه دهندۀ نسل پنج تلفن همراه در ایران، همزمان با فصل تازه آموزش، طرح رایگان دانا پلاس را هم برای مشترکان خود فعال نموده است. داناپلاس، پلتفرم آموزش آنلاین ایرانسل، این امکان را برای مشترکان تازه خود فراهم نموده تا طرح +C این پلتفرم را به صورت رایگان تهیه و فعال نمایند.

این طرح، به مناسبت آغاز سال تحصیلیِ تازه مدارس و دانشگاه ها، با هدف یاری به توسعۀ آموزش آنلاین در شرایط همه گیری بیماری کرونا، تا 15 مهر ماه 1400، برای مشترکان تازه دانا پلاس قابل فعال سازی و به مدت یک ماه از زمان فعال سازی، قابل استفاده است.

سیم کارت آموزشی کوشا

ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، برای دانش آموزان و خانواده هایی که احتیاج به تهیه سیم کارت دارند، این امکان را فراهم نموده است تا از سیم کارت کوشا ایرانسل، استفاده نمایند.

سیم کارت کوشا، سیم کارتی است برای والدینی که قصد دارند سیم کارت ویژه ای به امر تحصیل و آموزش آنلاین فرزند خود اختصاص دهند.

با تهیۀ این سیم کارت اعتباری (که باید به نام یکی از والدین ثبت نام گردد)، دسترسی به اینترنت به طور پیش فرض، صرفاً برای وب سایت های مورد تأیید داخلی امکان پذیر است. در صورت تمایل کاربر، می توان محدودیت دسترسی به وب سایت ها را روی این سیمکارت ها هم با مراجعه به اپلیکیشن ایرانسل من و یا شماره گیری کد دستوری 4#*3*555* رفع کرد. بعلاوه امکان برقراری مجدد این محدودیت دسترسی، به وسیله اپلیکیشن ایرانسل من و یا شماره گیری کد دستوری #3*3*555* وجود دارد.

ثبت نام و دریافت سیم کارت کوشا، صرفاً به وسیله مراجعه به صفحۀ سیم کارت کوشا در فروشگاه اینترنتی ایرانسل به نشانی امکان پذیر است.

این سیم کارت، با 4000 تومان اعتبار اولیه، 1.5 گیگابایت اینترنت رایگان (با اعتبار 20 روز)، 100 دقیقه مکالمه رایگان ایرانسلی (با اعتبار 20 روز) و 4 گیگابایت اینترنت رایگان 7 روزه (در هر ماه، تا 6 ماه) ارائه می گردد.

منبع: شبکه چی
انتشار: 7 مهر 1400 بروزرسانی: 7 مهر 1400 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 747

به "اینترنت شاد برای ایرانسلی ها رایگان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینترنت شاد برای ایرانسلی ها رایگان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید