دانشگاه آزاد و اشتادسازه در ریکرو مردان و زنان قهرمان شدند

به گزارش آیان کتاب، به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیروکمان، در هفته پایانی مسابقات لیگ تیرو کمان و در ماده ریکرو بانوان تیم دانشگاه آزاد 5 بر صفر از سد تیم آموزشگاه راد گذشت و تیم اشتاد سازه با نتیجه 4 بر یک مقابل تیم مقاومت عاشورا آذربایجان شرقی به رجحان دست یافت.

دانشگاه آزاد و اشتادسازه در ریکرو مردان و زنان قهرمان شدند

با انتها مسابقات ریکرو و در بخش بانوان تیم اشتادسازه با 16 امتیاز قهرمان شد. تیم های دانشگاه آزاد و آموزشگاه راد به ترتیب با 14 و 9 امتیاز در رده های دو و سوم قرار گرفتند. تیم توسعه فولاد مکران و تیم مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی با 8 و 3 امتیاز در رده های بعدی قرار گرفتند.

در مسابقات امروز شیوا شجاع مهر از تیم اشتاد سازه با امتیاز 312 بهترین عملکرد را داشت، زهرا نعمتی از دانشگاه آزاد اسلامی و بهسا موسوی از تیم اشتاد سازه به ترتیب با امتیازات 308 و 303 در رده های بعدی قرار گرفتند.

با انتها مسابقات ریکرو و در بخش مردان تیم دانشگاه آزاد اسلامی و تیم سپاهان با نتیجه 4 بر 1 به ترتیب مقابل نیروی زمینی اردبیل و کمانداران پایتخت به پیروزی رسیدند. آموزشگاه راد 5 بر 0 هدف طلایی را شکست داد، مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی 3 بر 2 از سد هیات چهارمحال بختیاری گذشت.

با انتها لیگ تیراندازی با کمان در ماده ریکرو مردان، تیم دانشگاه آزادی اسلامی با 37 امتیاز قهرمان شد، تیم نیروی زمینی اردبیل و آموزشگاه راد با 26 امتیاز در رده های دوم و سوم قرار گرفتند. سپاهان با 21 امتیاز، نفت امیدیه با 18، کمانداران پایتخت با 18، هیات چهارمحال بختیاری با 14، مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی با 13 و هدف طلایی با 7 امتیاز در رده های بعدی قرار گرفتند.

در مسابقات امروز رضا شبانی از دانشگاه آزاد اسلامی، امین منصوری از مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی و امین پیرعلی از سپاهان، با امتیاز 321 بهترین عملکرد را در رده مردان داشتند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 اسفند 1399 بروزرسانی: 29 اسفند 1399 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 444

به "دانشگاه آزاد و اشتادسازه در ریکرو مردان و زنان قهرمان شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه آزاد و اشتادسازه در ریکرو مردان و زنان قهرمان شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید