رویداد تخصصی بازی های دیجیتال ایرانسل برگزار گردید

به گزارش آیان کتاب، رویداد تخصصی بازی های دیجیتال، به همراه رویداد بازی سازی گیم جم، با معرفی سرویس راویتو ایرانسل برای فعالان حوزه گیم، به وسیله آموزشگاه ایرانسل برگزار گردید.

رویداد تخصصی بازی های دیجیتال ایرانسل برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، رویداد تخصصی بازی های دیجیتال، با حضور مهندس باقر صمدی معاون دیجیتال ایرانسل، دکتر فرزانه شریفی معاون پژوهش، پوریا مالکی فرد مدیر پژوهش و علیرضا گودرزی فراهانی معاون تنظیم گری و کسب و کار بنیاد ملی بازی های رایانه ای، مدیران استودیوهای بازی سازی، توسعه دهندگان بازی های ملی، گیمرهای حرفه ای و فعالان حوزه بازی، صبح روز پنجشنبه 13 بهمن ماه 1401، در محل آموزشگاه ایرانسل، واقع در ایستگاه نوآوری شریف شروع شد و تا سرانجام روز آدینه 14 بهمن ماه ادامه داشت.

معاون دیجیتال ایرانسل در این رویداد با شرح نقش اپراتورها در صنعت بازی و حمایت های ایرانسل از این صنعت گفت: ایرانسل در حال حاضر بیشتر از هر زمانی کوشش می نماید تا نقش مؤثری در این صنعت ایفا نموده و مانند بسیاری از اپراتورهای جهانی، با سرمایه گذاری یا ساخت محصول مرتبط، فعالیت های خود را توسعه دهد.

مهندس صمدی بعلاوه با معرفی آخرین محصول مرتبط با صنعت بازی ایرانسل که راویتو نام دارد، به ویژگی های آن از جمله استفاده از مدل کسب و کار تسهیم عایدی از اینترنت مصرفی، اشاره نمود.

این رویداد با هدف آنالیز اکوسیستم بازی های دیجیتال کشور با نگاه به تکنولوژی های تحول گرا و تأثیرگذار در حوزه گیم، بازی سازی، آنالیز و تحلیل چالش های تنظیم گری و قانون گذاری، طراحی و نقش فناوری در حوزه گیم، شبکه سازی و شناسایی ظرفیت های فردی و تیمی در راستای هم افزایی، آموزش و یادگیری کسب عایدی در پلتفرم داخلی، آموزش و یادگیری در گرایش های مختلف صنعت بازی، شناسایی فرصت های کسب و کار و اشتغال زایی، توسعه کسب و کارها و پلتفرم ها و آنالیز گیم بین المللی و تکنولوژی های کاربردی آن و مقایسه با پلتفرم های داخلی برگزار گردید و شامل محورهایی از جمله نقش فناوری های تحول گرا در دنیای گیم، تأثیر گیم بر پیشرفت فناوری و مهارت های طراحی و بازی سازی و کسب عایدی از گیم بود.

در این رویداد چهار پنل تخصصی با عناوین استودیوهای بازی، بازی سازان، قانون گذاری و حقوقی، تصمیم گیری ها، انتظار از بنیاد، کمیسیون و… و آینده صنعت گیم نیز برگزار گردید.

بازدید از نمایشگاه تجهیزات با حضور فعالان کسب و کار صنعت گیم، رقابت تیمی و انفرادی گیمرها، با اهدای جایزه به نفرات برتر و اجرای رویداد گیم جم که بزرگترین رویداد بازی سازی 48 ساعته است، از برنامه های جانبی رویداد تخصصی بازی های دیجیتال بود.

منبع: فوت و فن
انتشار: 19 بهمن 1401 بروزرسانی: 19 بهمن 1401 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 1148

به "رویداد تخصصی بازی های دیجیتال ایرانسل برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویداد تخصصی بازی های دیجیتال ایرانسل برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید