اخبار صنعت

پاشایی: جنگ نابرابری با فولاد خواهیم داشت، امیدوارم فردا حرمت ها حفظ گردد

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: فولاد یکی از تیم هایی که است امکانات بسیار قوی و خوبی دارد و جنگ نابرابری فردا مقابل آنها داریم.

8 اسفند 1399

خبرنگاران یک هزار کارشناس مجازی می تواند از مسائل گمرکی بکاهد

تهران- خبرنگاران- معاون فنی و امور گمرکی گمرک ایران گفت: قرار است تعداد کارشناسان مجازی گمرک به یک هزار نفر برسد که امیدواریم این موضوع بتواند اندکی از حجم مسائل موجود بکاهد.

7 اسفند 1399

مطالعه بازار گام نخست برای انعقاد قراردادهای بین المللی است

نایب رئیس کمیسیمون مسئولیت اجتماعی و حاکمیت شرکتی اتاق ایران بر این باور است که بی توجهی نسبت به نحوه درست تعاملات بین المللی در بین صاحبان بنگاه های مالی و بازرگانان یکی از ضعف های جدی کشور در توسعه مناسبات تجاری در سطح جهانی است.

30 بهمن 1399

ادامه آلایندگی در شهر های صنعتی

خبرگزاری خبرنگاران- کارشناس هواشناسی گفت: آنالیز الگو های هواشناسی از ادامه جوی پایدار بر بیشتر آسمان کشور حکایت دارد.

25 بهمن 1399

خبرنگاران گردشگری معدنی؛ سفر به دنیا ناشناخته معادن متروکه

تهران- خبرنگاران- گردشگری معدنی تجربه ای متفاوت از گردشگری، فرصتی برای آشنایی با ناشناخته های منابع زیرزمینی و تجهیزات غول آسای معادن فعال و سفری هیجان انگیز در تاریخ معادن متروکه و باستانی است که علاوه بر معرفی مقاصد جدید گردشگری، برای فعالان این صنعت...

24 بهمن 1399

رئیس شورای اروپا خواهان آزادی الکسی ناوالنی شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، الکسی ناوالنی یکی از منتقدان دولت روسیه شامگاه یکشنبه به وقت محلی به محض ورود به فرودگاه مسکو از سوی پلیس روسیه بازداشت شد.

24 بهمن 1399

افزایش توان صادراتی و بهبود ارزش افزوده ذوب آهن با راه اندازی کوره شماره یک

خبرنگاران/اصفهان معاون بهره برداری ذوب آهن اصفهان با اشاره به بهره برداری از کوره شماره یک بعد از 5 سال توقف خاموشی در 23 دی ماه، گفت: با بهره برداری از کوره شماره یک ذوب آهن، در مجموع سه کوره فراوری آنها به 3 میلیون تن خواهد رسید.

21 بهمن 1399

رونمایی از شبکه تجاری کشاورزی ایران

شبکه تجاری کشاورزی ایران با هدف حذف واسطه نهاده ها رونمایی شد.

15 بهمن 1399

سوخت رسانی زمستانی در سال کرونا

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی به منظور تأمین سوخت زمستانی مناطق سردسیر کشور، در سال شیوع کرونا در سخت ترین شرایط عملیاتی و با رعایت پروتکل های بهداشتی، پاییز سال جاری نزدیک به 600 میلیون لیتر نفت سفید در مناطق سردسیر و سخت گذر کشور توزیع کرد.

12 بهمن 1399

گنجینه موسیقی جلفای نو در اصفهان

در حال حاضر، محله قدیمی جلفای نو اصفهان که از نظر سیمای شهری و شهرسازی دارای طراحی منطقی و دقیق است، از بهترین محله های اصفهان از منظر فرهنگی و شهرسازی محسوب می شود، خصوصا آن که این محله در ساحل زیبای زاینده رود قرار گرفته و این ویژگی، خود از نقاط قوت...

2 بهمن 1399

رونمایی 3 خط فراوری دارو با فناوری بالا

خبرگزاری خبرنگاران- 3 خط جدید مکانیزه فراوری داروی با فناوری بالا امروز در مراسمی راه اندازی شد که 30 میلیون جعبه قرص در سال به ظرفیت فراوری داخلی دارو در کشور اضافه می نماید.

1 بهمن 1399

بانکهای خارجی مجوز اختصاصی و موردی می خواهند

این روزها حدس های زیادی در فضای رسانه ای کشور برای خرید واکسن کرونا مطرح شده است؛ مردم جزییات این موضوع را نمی دانند که مانع جدی برای خرید واکسن کرونا چیست.

28 دی 1399

گندم تراریخته 11 درصد عملکرد بالاتری دارد

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بیوتکنولوژی ایران، گندم از محصولاتی است که به طور گسترده کشت می گردد. بنابراین هرگونه افزایش عملکرد دانه آن می تواند تا حد زیادی به کاهش گرسنگی در دنیا یاری کند.

12 دی 1399

داعش مسئولیت حمله به پالایشگاه صلاح الدین را به عهده گرفت

گروهک تروریستی داعشی مسئولیت حمله به پالایشگاه نفت استان صلاح الدین عراق را به عهده گرفت.

7 دی 1399

بازگشت دردسر شیرین پرسپولیس به یحیی، کدام بازیکنانش بازی می نمایند؟

به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی خود را برای بازی با نفت مسجد سلیمان در هفته سوم رقابت های لیگ برتر آماده نموده است که بازیکنان این تیم در آمادگی کامل به سر می برند.

6 دی 1399

پرورش شترمرغ پرسودترین فعالیت بخش کشاورزی و دامی

خبرنگاران/خراسان رضوی رئیس اداره بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی شهرستان مشهد گفت: در حال حاضر پرورش شتر مرغ پرسودترین فعالیت بخش کشاورزی و دامی در کشور به شمار می رود و می تواند به عنوان یکی از طرح های درآمدزا و پیروز برای ایجاد اشتغال زایی در روستاها...

6 دی 1399

خبرنگاران شعبه یک فروشگاه زنجیره ای در مشهد مهر و موم شد

مشهد- خبرنگاران- مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف مشهد گفت: یکی از شعب یک فروشگاه زنجیره ای به دلیل ایجاد ازدحام جمعیت برای عرضه کالا و افزایش خطر شیوع ویروس کرونا در خیابان طبرسی مشهد مهر و موم شد.

5 دی 1399

نورماگمدوف: دیگر به میدان باز نمی گردم، می خواهم کشاورزی کنم

برترین مبارز سازمان UFC خاطرنشان کرد دیگر به رینگ مسابقه باز نمی گردد.

30 آذر 1399

28 درصد جمعیت از دسترسی به اینترنت محروم هستند

عضو هیات علمی موسسه مطالعات فرهنگی اجتماعی وزارت علوم گفت: طبق آمار رسمی 28 درصد از جمعیت کشور از دسترسی به اینترنت محروم هستند.

29 آذر 1399

بانک کشاورزی،حامی فراوری و کارآفرینان

رود خروشان ارس با گذر از کوه های آناتولی ترکیه ، در راستا خود مرز مشترک ایران را با ارمنستان ، نخجوان و جمهوری آذربایجان تشکیل می دهد و مبنای نامگذاری دومین منطقه آزاد تجاری- صنعتی کشورمان در استان آذربایجان شرقی است که با حمایت دولت و مشارکت بانک کشاورزی...

28 آذر 1399
تعداد: (62)