واحدهای مسکونی کمتر از 3 میلیارد در تهران

به گزارش آیان کتاب، بخش زیادی از تقاضای بازار مسکن مربوط به واحدهای مسکونی اقشار میان درآمدی جامعه است که به واسطه جهش قیمتی واحدهای کمتر از 3 میلیارد تومان بخش قابل توجهی از خرید ملک را به خود اختصاص می دهند.

واحدهای مسکونی کمتر از 3 میلیارد در تهران

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش خبرنگاران، با توجه به اینکه در طول سال های گذشته و همزمان با شوک قیمتی به بازار مسکن، قدرت خرید بسیاری از خانوارها به واسطه جهش قیمتی مسکن کاهش پیدا نموده، تحقیقات میدانی نشان می دهد در حال حاضر بخش زیادی از تقاضای خرید مسکن در بازار را واحدهای مسکونی با ارزش کمتر از 3 میلیارد تومان به خود اختصاص می دهند.

به گفته بعضی واسطه های ملکی در بعضی از مناطق مصرفی پایتخت، طی ماه های گذشته به دلیل کاهش انتظارات تورمی قیمت مسکن نیز با کاهش روبرو شده به طوری که حتی در بعضی محلات و مناطق مصرفی قیمت مسکن تا 5 میلیون تومان در هر مترمربع کاهشی بوده است.

بر این اساس، بخشی از تقاضای مسکن را در حال حاضر متقاضیان واحدهای مسکونی تا 3 میلیارد تومان به خود اختصاص می دهند. این واحدهای مسکونی عمدتا تا 80 مترمربع مساحت دارند و عمربنای آنها غالبا بین 15 تا 30 سال است که بسته به محله و منطقه متفاوت است.

منبع: دنیای اقتصاد

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 4 فروردین 1400 بروزرسانی: 4 فروردین 1400 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 455

به "واحدهای مسکونی کمتر از 3 میلیارد در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واحدهای مسکونی کمتر از 3 میلیارد در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید