پست اینستاگرامی ربیعی به مناسبت شب های قدر

به گزارش آیان کتاب، تهران (پانا) - سخنگوی دولت به مناسبت شب های قدر در پست اینستاگرامی نوشت: خدایا شاهدی که سختی تحریم زدگی بر زندگی بسیاری از هموطنان مان سایه افکنده و در این شب های قدر برای عزیزانم دعا می کنم.

پست اینستاگرامی ربیعی به مناسبت شب های قدر

علی ربیعی به مناسبت ایام مبارک شب های قدر در اینستاگرام نوشت: در این شب قدر و در تنهایی خود می خواهم برای عزیزانم به دعا بنشینم. همه آنها که دوستشان دارم و نمی دانم چه آرزویی در دل دارند.

سخنگوی دولت ادامه داد: امشب می اندیشم هر انسانی به راستی یک دنیا در درون خود دارد. و در این دنیای درونی متاثر از دنیا خارج، هزاران هزار آرزو شکل می گیرد.

ربیعی اعلام نمود: خدایا تو شاهدی که سختی تحریم زدگی بر زندگی بسیاری از هموطنانمان سایه افکنده و رنج توامان کرونا بر غم دلها افزوده و نشاط با بسیاری از خانه ها بیگانه شده است.

وی افزود: به یاد می آودم مادرم وقتی به سجاده می نشست همه انسانها را دعا می کرد و با دقتی عجیب هیچ کس را از قلم نمی انداخت. گویی در همه دنیا زیسته بود. دعاهایش آرام آرام از آدمها در وسعت یک دنیا عظیم به دنیای کوچک خانه مان می رسید.

سخنگوی دولت افزود: امشب می خواهم به سنت مادرم دعا کنم؛ خدایا تو بر حال همه آگاهی پس به حرمت این شبهای عزیز بهترین ها را برای همه انسانها به خصوص هموطنانم مقدر فرما. خانه های تمامی هم میهنانم را سرشار از شادی کن و آرزوهایی که به مصلحت شان می دانی را برآورده ساز و بهترین مسیرها را در پیش روی آنها قرار ده.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 4 خرداد 1400 بروزرسانی: 4 خرداد 1400 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 567

به "پست اینستاگرامی ربیعی به مناسبت شب های قدر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پست اینستاگرامی ربیعی به مناسبت شب های قدر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید