اخبار مجلس

تغییرات در سازمان شهرداری با مجوز شورا و سازمان امور اداری و استخدامی

خبرگزاری خبرنگاران- خزانه دار شورای اسلامی شهر تهران گفت: هر نوع تصمیم گیری درباره سازمان شهرداری مستلزم تصویب شورای شهر و اخذ تاییدیه از سازمان امور اداری و استخدامی کشور است.

9 دی 1399

درماندگی در مهار کرونا!

درهفته های اخیر در حالی که کرونا همچنان در کشور می تازد و قربانی می گیرد مدام خبر از تعطیلی تهران می آید اخباری که هر شنبه و با برگزاری جلسه ستاد ملی کرونا سرانجامی نمی یابد و حتی به گفته علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا حتی از آن در جلسه ستاد...

25 آذر 1399

چه کسانی باید برای دریافت یارانه آزمون وسع دهند؟

بهارستان نشینان درصددند تا قانون و مصوبه جدیدی به منظور تغییر در شرایط یاری های اقتصادی دولت به مردم ایجاد گردد.

17 آذر 1399

باغ شاهزاده ماهان در کرمان تعطیل شد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرمان از تعطیلی باغ شاهزاده ماهان به مدت دو هفته به دلیل شیوع مجدد ویروس کرونا اطلاع داد.

9 آذر 1399

زمان بندی حضور دانشجویان دانشگاه اراک در خوابگاه ها برای نیمسال اول تحصیلی 1400-1399 معین شد

مدیریت دانشجویی دانشگاه اراک در اطلاعیه ای نحوه و زمان اسکان دانشجویان این دانشگاه در خوابگاه ها را برای نیمسال اول تحصیلی 1400-1399 اظهار داشت.

27 مهر 1399

نانسی پلوسی: آمریکایی ها در حال رنج کشیدن هستند اما جمهوری خواستار مردم را نادیده می گیرند

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا با تاکید بر شرایط نامناسب این کشور در برهه همه گیری کرونا، از بی تفاوتی قانون گذاران جمهوری خواه انتقاد کرد.

4 مهر 1399

شکایت استراماچونی از استقلال به فیفا رسید

آندره استراماچونی با لایحه 285 صفحه ای به فیفا دنبال دریافت میلیون ها یورو از باشگاه استقلال است.

15 شهریور 1399

ترامپ کنگره را تهدید کرد

ایسنا نوشت: رئیس جمهور آمریکا در یک پیغام توییتری تهدید کرد در صورتی که در لایحه بودجه دفاعی مصوب کنگره تغییر نام پایگاه های نظامی این کشور گنجانده گردد، این مصوبه را وتو می نماید.

10 شهریور 1399

بررسی شخصیت حقوقی سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال

خبرنگاران - گروه ورزش: بحث اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال در ماه های اخیر و ایرادات فیفا به پیش نویس اساسنامه به خاطر شخصیت های حقوقی تعریف شده در این اساسنامه، یکی از مباحث داغ فوتبال و ورزش کشورمان بوده که حتی پای نمایندگان مجلس را هم وسط کشیده است.

7 شهریور 1399