خبرنگاران مجلس اعلای اسلامی عراق تحریم آستان قدس را محکوم کرد

به گزارش آیان کتاب، بغداد - خبرنگاران- رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق تحریم های اخیر دولت آمریکا علیه آستان مقدس رضوی را محکوم کرد و آن را تعرض و تعدی آشکار به مقدسات مسلمانان دانست.

خبرنگاران مجلس اعلای اسلامی عراق تحریم آستان قدس را محکوم کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رسانه های عراقی، همام حمودی رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق در بیانیه ای که دفتر مجلس اعلا صادر کرد، گفت که اقدام آمریکا در تحریم شرکت های وابسته به آستان قدس رضوی تعرض و تعدی آشکار به مقدسات مسلمان و آزادی دینی و عبادی آنها است که اعلامیه جهانی حقوق بشر آن را به رسمیت شناخته است.

وی اضافه کرد که اقدامات دولت دونالد ترامپ هیچ ارتباطی با اخلاق سیاسی یا عرف های بین المللی ندارد و این رفتار بیانگر میزان دشمنی این دولت و ذهنیت فاسد و فروپاشی ارزش های انسانی آن و خطر تداوم موجودیت این دولت برای صلح جهانی و همچنین بیانگر پوچی شعارهایش و فریبکاری و دروغ پردازی هایش است.

دولت بحران زده و ناکام ترامپ در آخرین روزهای عمر خود نیز دست از سیاست شکست خورده همیشگی خود بر نداشت و اخیرا 16 نهاد ایرانی از جمله شرکت هایی وابسته به آستان قدس رضوی را در لیست تحریمی خود قرار داد که با محکومیت شدید جمهوری اسلامی ایران روبرو شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 27 بهمن 1399 بروزرسانی: 27 بهمن 1399 گردآورنده: ayanketab.ir شناسه مطلب: 378

به "خبرنگاران مجلس اعلای اسلامی عراق تحریم آستان قدس را محکوم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مجلس اعلای اسلامی عراق تحریم آستان قدس را محکوم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید